Program: | Ura: | Oddaja: |
Eurosport | 01:29 |
Alpsko smučanje (Ž): Superveleslalom, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
Eurosport | 02:12 |
Alpsko smučanje (Ž): Smuk, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
Eurosport | 03:00 |
Kolesarxtvo (M): Dwars door Vlaanderen
Šport |
Eurosport | 04:34 |
Smučarski skoki (M): Smučarski poleti, ekipna tekma, svetovni pokal, Planica
Šport |
|
Eurosport | 05:29 |
Smučanje prostega sloga: Kros, mešano, svetovni pokal, Idre
Šport |
|
Eurosport | 06:27 |
Snooker: Nemški Masters, finale
Šport |
Eurosport | 08:30 |
Kolesarxtvo (M): Dwars door Vlaanderen
Šport |
Eurosport | 09:20 |
Golf
Šport |
Eurosport | 09:51 |
Jadranje: SailGP, Auckland
Šport |
Eurosport | 10:53 |
Alpsko smučanje (M): Veleslalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
|
Eurosport | 11:23 |
Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
Eurosport | 11:51 |
Snooker: Nemški Masters, finale
Šport |
Eurosport | 12:47 |
Kolesarstvo: Kolesarska oddaja
Šport |
Eurosport | 13:18 |
Kolesarstvo (M): Dirka po Flandriji
Šport |
Eurosport | 15:30 |
Kolesarstvo (M): Dirka po Flandriji
Šport |
Eurosport | 18:00 |
Snooker: Nemški Masters, finale
Šport |
|
Eurosport | 20:00 |
Smučarski skoki (M): Smučarski poleti, ekipna tekma, svetovni pokal, Planica
Šport |
Eurosport | 21:00 |
Alpsko smučanje (M): Veleslalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
Eurosport | 21:30 |
Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
Eurosport | 22:00 |
Smučanje prostega sloga: Kros, mešano, svetovni pokal, Idre
Šport |
Eurosport | 22:30 |
Snooker: Nemški Masters, finale
Šport |
|
Eurosport | 00:30 |
Kolesarstvo: Monumentalni tlakovci
Šport |
Eurosport | 01:30 |
Smučanje prostega sloga: Kros, mešano, svetovni pokal, Idre
Šport |
Eurosport | 02:15 |
Deskanje na snegu: SBX, mešano, svetovni pokal, Mont Sainte Anne
Šport |
Eurosport | 03:00 |
Kolesarstvo (M): Dirka po Flandriji
Šport |
Eurosport | 04:30 |
Alpsko smučanje (Ž): Superveleslalom, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
Eurosport | 05:30 |
Alpsko smučanje (Ž): Smuk, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |