rtv


    Začetna stran     Vreme     TV spored     Novice24     Vreme jutri     Bolha.com  
TRENUTNI
TV SPORED
DANES
14. 07. 2024
Ponedeljek
15. 07. 2024
Torek
16. 07. 2024
Sreda
17. 07. 2024
Četrtek
18. 07. 2024
Petek
19. 07. 2024
  Najbolj gledani  

Slovenija 1Slovenija 1

Slovenija 2Slovenija 2

PopTVPopTV

Kanal AKanal A

TV3 MediasTV3 Medias

Planet TVPlanet TV

Planet 2Planet 2

Planet EvaPlanet Eva

KINOKINO

BRIOBRIO

OTOOTO

  Ostali slovenski  

Šport TV 1Šport TV 1

Šport TV 2Šport TV 2

Šport TV 3Šport TV 3

Sportklub 1Sportklub 1

TV ASTV AS

TV CeljeTV Celje

Net TVNet TV

Slovenija 3Slovenija 3

TV MariborTV Maribor

VTVVTV

TV KoperTV Koper

  Okolica  

Hrvaška 1Hrvaška 1

Hrvaška 2Hrvaška 2

RTL televizijaRTL televizija

Srbija SATSrbija SAT

PinkPink

BKTVBKTV

Črna GoraČrna Gora

BN SATBN SAT

DMSATDMSAT

Avstrija 1Avstrija 1

Avstrija 2Avstrija 2

RAI 1RAI 1

RAI 2RAI 2

RAI 3RAI 3

  Filmski  

HBOHBO

HBO 2HBO 2

HBO 3HBO 3

CinemaxCinemax

Cinemax 2Cinemax 2

TV1000TV1000

Fox MoviesFox Movies

PickboxPickbox

  Dokumentarni  

DiscoveryDiscovery

Discovery IDDiscovery ID

Nat.GeographicNat.Geographic

Viasat ExplorerViasat Explorer

Viasat NatureViasat Nature

Viasat HistoryViasat History

History ChannelHistory Channel

Travel ChannelTravel Channel

Animal PlanetAnimal Planet

WILD NatGeoWILD NatGeo

SciFiSciFi

Fox CrimeFox Crime

24 Kitchen24 Kitchen

E!E!

Fashion TVFashion TV

  Športni (tuji)  

EurosportEurosport

Eurosport 2Eurosport 2

Extreme SportsExtreme Sports

  Glasbeni  

MTV HitsMTV Hits

ArteArte

  Novice  

CNNCNN

BBC WorldBBC World

  Otroški (tuji)  

Cartoon Netw.Cartoon Netw.

DisneyDisney

JimJamJimJam

BoomerangBoomerang

  Ostali  

PRO7PRO7

SAT1SAT1

RTLRTL

RTL IIRTL II

Super RTLSuper RTL

VOXVOX

3 Sat3 Sat

ZDFZDF

Kabel 1Kabel 1

ARDARD

TV5TV5

FoxFox

Fox LifeFox Life

     
 

TRENUTNI TV SPORED

 
       Program:        Ura:     Oddaja:          
Slovenija
Slovenija 1
21:45Matjaž Tomlje
Gost tokratnega intervjuja, ki ga vodi dr. Jože Možina, je naš najboljši avtomobilistični dirkač,...več
22:35Vreme
Spremljajte aktualno vremensko napoved z opozorili in zanimivimi informacijami vsak dan v sklopu informativnih...več
22:40Poročila
V Poročilih se lahko hitro in učinkovito seznanite z vsemi najpomembnejšimi novicami iz domovine in...več
22:50Šport
Pregled športnih dogodkov bodo sodelavci športnega programa strnili v zadnji dnevnoinformativni oddaji,...več
23:00Žrebanje Lota
Loto je najbolj priljubljena igra na srečo v Sloveniji, saj jo igra več kot 860 tisoč polnoletnih...več
PopTV
PopTV
20:00Hitri in drzni: Hobbs in Shaw ( Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw )
Igrajo: Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby, Helen Mirren
Režija: David Leitch
Novi del franšize Hitri in drzni bo tokrat posvečen drugačnim obratom. Vse odkar sta se prvič srečala,...več
22:30Miki modre oči ( Mickey Blue Eyes )
Igrajo: Hugh Grant, Jeanne Tripplehorn, James Caan, James Fox
Režija: Kelly Makin
Anglež Michael Felgate dela v dražbeni hiši v New Yorku. Do ušes je zaljubljen v Gino Vitale, zato...več
Kanal
Kanal A
20:00Armagedon ( Armageddon )
Igrajo: Bruce Willis, Liv Tyler, Ben Affleck, Billy Bob Thornton, Will Patton, Steve Buscemi, Peter Stormare, William Fichtner, Owen Wilson, Michael Clarke Duncan
Režija: Michael Bay
Proti Zemlji leti asteroid, ki napoveduje konec človeštva. Dan Truman, šef NASE, mrzlično išče...več
22:50Skrivnost popolnega nogometa: Barca ( Take the Ball Pass the Ball )
Režija: Duncan McMath
Zgodba o legendarni nogometni ekipi španskega velikana Barcelona, ki je štiri leta pod vodstvom Pepa...več
TV3
TV3 Medias
21:50Kdo si ti?
Film
23:15Faktor
Informativni
Planet
Planet TV
20:24Taksi 5
Film
22:25Rocky 3
Film
Planet
Planet 2
21:00Na vrhu
Film
22:55Taksi 5
Film
Planet
Planet Eva
21:35Umori na podeželju
Nadaljevanka-nanizanka
23:24Družina na preizkušnji
Film
KINO
KINO
20:00Mamma mia! ( Mamma Mia! )
Igrajo: Meryl Streep, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgard, Dominic Cooper
Režija: Phyllida Lloyd
V glasbeno-plesni uspešnici se bomo pozibavali v ritmih nepozabnih pesmi skupine ABBA. Zgodba se odvija...več
22:15Naj zmaga najboljši ( Buddy Games )
Igrajo: Josh Duhamel, Dax Shepard, Olivia Munn, Kevin Dillon, Nick Swardson
Režija: Josh Duhamel
Po tem, ko se zadnjih pet let niso videli, Bob "the Bobfather" zbere skupino starih prijateljev,...več
BRIO
BRIO
21:50Zakon in red: Enota za posebne primere ( Law and Order: S.V.U. XIX. )
Sezona: 19 Epizoda: 11
Igrajo: Mariska Hargitay, Ice-T , Kelli Giddish, Raul Esparza, Peter Scanavino, Philip Winchester
Ko se pilotka zaklene v kabino in se z letalom vrne na letališče, jo takoj po pristanku aretirajo in...več
22:45Dva moža in pol ( Two and a Half Men V. )
Sezona: 5 Epizoda: 11
Igrajo: Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Marin Hinkle, Holland Taylor, Conchata Ferrell
Charlie opazi, da Alan ni stoodstotno čustveno prisoten v novem razmerju. Izkaže se, da bi se Alan...več
23:05Dva moža in pol ( Two and a Half Men V. )
Sezona: 5 Epizoda: 12
Igrajo: Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Marin Hinkle, Holland Taylor, Conchata Ferrell
Charliejeva najljubša zalezovalka Rose se vrne iz Anglije. Po naključju se vrne ravno v trenutku, ko...več
OTO
OTO
21:40Kally's Mashup - Pot do zvezde ( Kally's Mashup I. )
Sezona: 1 Epizoda: 10
Igrajo: Maia Reficco, Alex Hoyer, Sara Cobo, Sarai Meza
Kally se pripravlja na javni nastop konservatorija. Na pobudo Felixa in Abrankhausenove Kally doživi...več
22:20Denis in Šavsi: Brez zavor ( Dennis & Gnasher: Unleashed! I. )
Sezona: 1 Epizoda: 32
Gospa Vešča v časovni kapsuli najde ključ zaklada Otokarja Krokolina. Ves razred bi rad prišel do...več
22:45Spin Fighters vrtavke ( Spin Fighters IV. )
Sezona: 4 Epizoda: 27
Klemen dobi prav poseben, trostrelni izstreljevlanik Holy Wind, ki je prav tako močan kot Janov Lostland....več
23:10Bakugan 3.1.
Sezona: 3 Epizoda: 29
Den posumi, da za divjanjem bakuganov po mestu stoji Mijin oči, saj je prav on izumil in sprogramiral...več
Šport
Šport TV 1
21:00Košarka: Finale: Litva - Portoriko
ponovitev
23:00Triatlon: Drugi del
ponovitev
Šport
Šport TV 2
21:00Nogomet: Botev Plovdiv - Maribor, prva tekma
ponovitev
23:00Košarka: Finale: Latvija - Brazilija
ponovitev
Šport
Šport TV 3
21:30Avtomobilizem: Škotska, druga dirka
danes
23:30Nogomet: PSV - Fortuna Sittard
ponovitev
TV
TV Celje
21:00Video strani
Informativni
00:00Infokanal Televizije Celje
Informativni
Net
Net TV
21:30Mala princesa
Film
23:15Regionalno
Dokumentarni
Slovenija
Slovenija 3
21:00Ediltruda Marolt
Pričevanje Ediltrude Kranjc, poročene Marolt, je pretresljiva pripoved o barbarskem ravnanju komunističnih...več
23:25Utrip
UTRIP je oddaja Informativnega programa z najdaljšo tradicijo. Nastala je leta 1988, kot redni tedenski...več
VTV
VTV
22:05Župan z vami: Anton Preksavec, župan Občine Dravograd
Informativni
23:05Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
Razvedrilni
TV
TV Koper
21:55In studio la giornalista e scrittrice Rosanna Turcinovich
Nata a Rovigno, città che porta sempre nel cuore, oggi vive a Trieste. Profonda conoscitrice e amante...več
22:25Matteoebasta
Glasbena oddaja v živo z gosti v studiju.
Hrvaška
Hrvaška 1
21:10Mir, ljubezen in nesporazumi
Film
23:00Dnevnik 3, kultura, šport, vreme
Informativni
Hrvaška
Hrvaška 2
22:00Nogomet (M): Španija - Anglija, 2. polčas, UEFA evropsko prvenstvo 2024, München
Šport
22:50UEFA evropsko prvenstvo 2024
Šport
RTL
RTL televizija
20:15Seks v mestu 2
Film
23:05Butec in butec
Film
Srbija
Srbija SAT
20:57Življenje je naše
Film
22:25Socializem ali kapitalizem
Dokumentarni
BKTV
BKTV
21:00Seja: 3. izredna seja OS Občine Radenci
Informativni
23:00Nočni program
Informativni
Črna
Črna Gora
21:30Naša dediščana, jutarnji program
Dokumentarni
23:30Dnevnik 3
Informativni
BN
BN SAT
21:55Domači film
Film
23:25Izzivi resnice
Dokumentarni
DMSAT
DMSAT
21:10Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni
23:00Marketing
Ostalo
23:10Estradne novice
Razvedrilni
Avstrija
Avstrija 1
21:00Dobrodošli v Nemčiji
Film
22:55Popolna skrivnost
Film
Avstrija
Avstrija 2
21:50Čas v sliki 2
Informativni
22:15Komisija za umore Barcelona
Nadaljevanka-nanizanka
RAI
RAI 1
20:35Nogomet (M): Španija - Anglija, UEFA evropsko prvenstvo
Šport
23:30Evropske noči
Šport
RAI
RAI 2
21:00Poročna tančica
Film
22:40Posebna izdaja poročil
Informativni
RAI
RAI 3
21:20Sissi - Usodna leta cesarice
Film
23:15Dobra rast: 200 let podjetja Cariplo
Dokumentarni
HBO
HBO
21:48Zmajeva hiša
Nadaljevanka-nanizanka
22:45Megalodon 2: Predator iz globin
Film
HBO
HBO 2
21:31Hišna zabava
Film
23:11Velika
Nadaljevanka-nanizanka
HBO
HBO 3
21:47Bojevnik
Nadaljevanka-nanizanka
22:36Lažni agent
Film
Cinemax
Cinemax 2
21:55Kos kos robida
Film
23:45Lov na divjaka
Film
Fox
Fox Movies
20:10Popolna tatvina
Film
22:25Bohemian Rhapsody
Film
Pickbox
Pickbox
21:33Pot bankovca ( Drama ) Epizoda:
LETO:2016, Film spremlja perspektivo bankovca za en dolar, ki vstopi in izstopi iz življenja različnih...več
22:53Aurora Teagarden: Truplo v spalnici ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda:
LETO:2016, Aurora odkrije truplo zadavljenega nepremičninskega agenta. Ko policija pride na kraj zločina,...več
22:53Aurora Teagarden: V težavah do ušes ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda:
LETO:2017, Pred Aurorinimi vrati najdejo truplo policista, zato osumijo Auroro. Odloči se odkriti, kdo...več
Discovery
Discovery
22:00Telesne kamere
Nadaljevanka-nanizanka
23:00Goljufi, hazarderji, lopovi
Dokumentarni
Discovery
Discovery ID
22:00Posnetki umorov
Nadaljevanka-nanizanka
23:00Viralni posnetki zločinov
Nadaljevanka-nanizanka
Nat.Geographic
Nat.Geographic
22:00Gordon Ramsay: Neraziskano
Dokumentarni
23:00Razkrite skrivnosti starodavnih trupel
Dokumentarni
History
History Channel
21:45Neverjetno z Danom Aykroydom
Dokumentarni
22:30Nerazložljivo z Williamom Shatnerjem
Dokumentarni
Travel
Travel Channel
22:00Holzerjevi arhivi
Nadaljevanka-nanizanka
23:00Sorodne duše (duhovi)
Dokumentarni
Animal
Animal Planet
22:00Zadnji Aljaščani
Razvedrilni
23:00Plavanje s pošastmi
Dokumentarni
WILD
WILD NatGeo
21:45Neverjetni dr. Pol
Dokumentarni
22:30Neverjetni dr. Pol
Dokumentarni
SciFi
SciFi
22:00Kralj škorpijonov
Film
00:00Sovražno nebo
Film
Fox
Fox Crime
22:00Alex Hugo
Nadaljevanka-nanizanka
00:00Bul
Nadaljevanka-nanizanka
24
24 Kitchen
22:00Jamie Oliver: Letni časi
Izobraževalni
23:00Ainsleyjevi sredozemski recepti
Izobraževalni
E!
E!
22:00Zavoženo
Razvedrilni
23:00Samo zvezdniki
Razvedrilni
Fashion
Fashion TV
22:00Modne revije
Razvedrilni
22:30Modne revije
Razvedrilni
23:00Oblikovalci
Razvedrilni
Eurosport
Eurosport
20:25Plezanje (M/Ž): Finale, svetovni pokal, Chamonix
Šport
22:20Kolesarstvo (M): Dirka po Franciji, 15 .etapa: Loudenvielle - Plateau De Beille (198Km)
Šport
Eurosport
Eurosport 2
19:56Motošport: FIA WEC, 6 ur Sao Paula, 5. krog
Šport
22:56Golf: Prvenstvo ISCO, 4. dan, PGA turneja
Šport
Extreme
Extreme Sports
22:00Svet X iger
Šport
23:00Svet X iger
Šport
MTV
MTV Hits
20:00Svetovni hiti
Razvedrilni
00:00Non-stop hiti
Razvedrilni
Arte
Arte
22:05Sigourney Weaver - akcijska junakinja in ikona stila
Dokumentarni
23:00Ambicioznost
Film
CNN
CNN
22:00Nedeljska novinarska pisarna
Informativni
23:00Šport po svetu
Informativni
BBC
BBC World
22:00Novice
Informativni
23:00Novice
Informativni
Cartoon
Cartoon Netw.
22:10Gumballov fantastični svet
Nadaljevanka-nanizanka
22:25Gumballov fantastični svet
Otroški-mladinski
22:35Gumballov fantastični svet
Otroški-mladinski
22:55Gumballov fantastični svet
Otroški-mladinski
23:05Gumballov fantastični svet
Otroški-mladinski
Disney
Disney
22:10Gabby Duran in varovanci
Nadaljevanka-nanizanka
22:35Pošasti na delu
Nadaljevanka-nanizanka
23:00Pošasti na delu
Nadaljevanka-nanizanka
JimJam
JimJam
22:09Leo, gozdni čuvaj
Otroški-mladinski
22:20Leo, gozdni čuvaj
Otroški-mladinski
22:32Poštar Pat posebna dostava
Otroški-mladinski
22:47Poštar Pat posebna dostava
Otroški-mladinski
23:05Zajček Bing
Otroški-mladinski
23:12Zajček Bing
Otroški-mladinski
Boomerang
Boomerang
22:10Alica in Levis
Otroški-mladinski
22:25Alica in Levis
Otroški-mladinski
22:40Alica in Levis
Otroški-mladinski
22:50Lokomotivček Tomaž in prijatelji
Otroški-mladinski
23:00Mojster Dolgoušček
Otroški-mladinski
23:10Mojster Dolgoušček
Otroški-mladinski
PRO7
PRO7
20:15Rampage: Veliko razdejanje
Film
22:30San Andreas
Film
SAT1
SAT1
20:15Downton Abbey: Nova doba
Film
22:55Bridget Jones: Na robu pameti
Film
RTL
RTL
20:15Snake Eyes: G.I. Joe
Film
22:30Stern TV v nedeljo
Razvedrilni
RTL
RTL II
20:15Dokler naju sreča ne loči
Film
23:45Noč neumnih mrtvecev
Film
Super
Super RTL
22:00Zakon in red: Enota za posebne primere
Nadaljevanka-nanizanka
22:55Zakon in red: Enota za posebne primere
Nadaljevanka-nanizanka
VOX
VOX
20:15Nemogoča kuhinja
Razvedrilni
23:40Zvezdniško!
Razvedrilni
3
3 Sat
21:44Zlo pod soncem
Film
23:37Smrtonosni tatu
Film
ZDF
ZDF
21:45Križarjenje proti sreči
Film
23:15Danes žurnal
Informativni
Kabel
Kabel 1
20:15Voznice avtobusov
Dokumentarni
22:15Voznice avtobusov
Dokumentarni
ARD
ARD
22:00Nogomet (M): Španija - Anglija, finale, UEFA evropsko prvenstvo 2024
Šport
00:00Dnevnik
Informativni
TV5
TV5
21:00Najboljše prijateljice
Film
23:00Dnevnik švicarske radiotelevizije
Informativni
Fox
Fox
21:00Mož brez telesa
Film
23:20911
Nadaljevanka-nanizanka
Fox
Fox Life
22:00Raymonda imajo vsi radi
Nadaljevanka-nanizanka
22:30Raymonda imajo vsi radi
Nadaljevanka-nanizanka
23:00Raymonda imajo vsi radi
Nadaljevanka-nanizanka



Kaj predstavljajo barve:
TRENUTNO NA SPOREDU - SLEDI

Podatki so pridobljeni iz različnih virov. Skrbnik spletne strani za njihovo točnost ne odgovarja.
Zaradi nekaterih tujih virov se opravičujemo za neprevedena besedila.
Viri podatkov: RTV Slovenija, Pro Plus, TV3 Medias, TVprofil, WebGrab+, xmltv


  Iskanje oddaje  

  Izbira ure  


Kdaj boste gledali TV?

     
     


Ključne besede: TV spored - več kot 100 programov na enem mestu, RTV, RTV spored, trenutno na TV, TV spored za danes, TV spored jutri, TV spored 5 dni, TV spored včeraj, išči TV spored, RTVSLO, popTV, kanalA, 24ur.com, SLO1 SLO2 POPTV KanalA PrvaTV Pika Paprika SATELITSKI KABELSKI TVas Celje DTV GTV Koper NetTV RTS Sponka VTV HR CRO ORF2 Slovenija 24ur