rtv


    Začetna stran     Vreme     TV spored     Novice24     Vreme jutri     Bolha.com  
TRENUTNI
TV SPORED
DANES
04. 10. 2022
Sreda
05. 10. 2022
Četrtek
06. 10. 2022
Petek
07. 10. 2022
Sobota
08. 10. 2022
Nedelja
09. 10. 2022
  Najbolj gledani  

Slovenija 1Slovenija 1

Slovenija 2Slovenija 2

PopTVPopTV

Kanal AKanal A

TV3 MediasTV3 Medias

Planet TVPlanet TV

Planet 2Planet 2

Planet EvaPlanet Eva

KINOKINO

BRIOBRIO

OTOOTO

  Ostali slovenski  

Šport TV 1Šport TV 1

Šport TV 2Šport TV 2

Šport TV 3Šport TV 3

Sportklub 1Sportklub 1

TV ASTV AS

TV CeljeTV Celje

Net TVNet TV

Slovenija 3Slovenija 3

TV MariborTV Maribor

VTVVTV

TV KoperTV Koper

  Okolica  

Hrvaška 1Hrvaška 1

Hrvaška 2Hrvaška 2

RTL televizijaRTL televizija

Srbija SATSrbija SAT

PinkPink

BKTVBKTV

Črna GoraČrna Gora

BN SATBN SAT

DMSATDMSAT

Avstrija 1Avstrija 1

Avstrija 2Avstrija 2

RAI 1RAI 1

RAI 2RAI 2

RAI 3RAI 3

  Filmski  

HBOHBO

HBO 2HBO 2

HBO 3HBO 3

CinemaxCinemax

Cinemax 2Cinemax 2

TV1000TV1000

Fox MoviesFox Movies

PickboxPickbox

  Dokumentarni  

DiscoveryDiscovery

Discovery IDDiscovery ID

Nat.GeographicNat.Geographic

Viasat ExplorerViasat Explorer

Viasat NatureViasat Nature

Viasat HistoryViasat History

History ChannelHistory Channel

Travel ChannelTravel Channel

Animal PlanetAnimal Planet

WILD NatGeoWILD NatGeo

SciFiSciFi

Fox CrimeFox Crime

24 Kitchen24 Kitchen

E!E!

Fashion TVFashion TV

  Športni (tuji)  

EurosportEurosport

Eurosport 2Eurosport 2

Extreme SportsExtreme Sports

  Glasbeni  

MTV HitsMTV Hits

ArteArte

  Novice  

CNNCNN

BBC WorldBBC World

  Otroški (tuji)  

Cartoon Netw.Cartoon Netw.

DisneyDisney

JimJamJimJam

BoomerangBoomerang

  Ostali  

PRO7PRO7

SAT1SAT1

RTLRTL

RTL IIRTL II

Super RTLSuper RTL

VOXVOX

3 Sat3 Sat

ZDFZDF

Kabel 1Kabel 1

ARDARD

TV5TV5

FoxFox

Fox LifeFox Life

     
 

TRENUTNI TV SPORED

 
       Program:        Ura:     Oddaja:          
Slovenija
Slovenija 1
08:05Dobro jutro
09:00Poročila
Jutranja poročila so prva televizijska poročila, ob katerih se gledalci seznanijo z najpomembnejšim...več
09:05Dobro jutro
Slovenija
Slovenija 2
06:00Napovedujemo
09:20Videotrak
PopTV
PopTV
08:25Kally's Mashup - Pot do zvezde ( Kally's Mashup I. )
Sezona: 1 Epizoda: 64
Igrajo: Maia Reficco, Alex Hoyer, Sara Cobo, Sarai Meza
Kally dobi super idejo za družbeni projekt, a ko to sliši Gloria, ji ukrade idejo in projekt. Dante...več
09:30Gorski zdravnik ( Bergdoktor XIV. )
Sezona: 14 Epizoda: 6
Igrajo: Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher, Ines Lutz, Mark Keller
Mlada Luisa je po šokantni diagnozi povsem na tleh. Pred njo je težka odločitev, medtem ko ji prijatelj...več
Kanal
Kanal A
08:00Pod palubo: Mediteran ( Below Deck Mediterranean V. )
Sezona: 5 Epizoda: 1
V peti sezoni bo kapitanka Sandy Yawn skupaj s svojo mlado posadko plula po priljubljeni obali Mallorce...več
08:55Dobri zdravnik ( Good Doctor III. )
Sezona: 3 Epizoda: 10
Igrajo: Freddie Highmore, Nicholas Gonzalez, Antonia Thomas, Hill Harper, Tamlyn Tomita
Zaradi očetovega slabega zdravstvenega stanja se mora Shaun odločiti, ali ga bo šel obiskat, čeprav...več
09:50Franklin in Bash ( Franklin & Bash II. )
Sezona: 2 Epizoda: 1
Igrajo: Breckin Meyer, Mark-Paul Gosselaar, Reed Diamond, Malcolm McDowell
Infeld namerava Franklina in Basha imenovati za nova partnerja odvetniške pisarne, toda še prej morata...več
TV3
TV3 Medias
08:30 Vaše zdravje, naša skrb
Propagandni program
09:30 TV prodaja
Propagandni program
09:45 TOP 4
Razvedrilni
Planet
Planet TV
07:59 Jutro na Planetu
Izobraževalni
10:00 Moja hči
Nadaljevanka
Planet
Planet 2
08:55 Česnovi
Nanizanka
09:38 Vzgojna kazen
Nadaljevanka
Planet
Planet Eva
08:41 Rubi
Nadaljevanka
09:23 Klepet ob kavi
Informativni
KINO
KINO
08:20Puckoon
Igrajo: Sean Hughes, Elliott Gould, John Lynch, David Kelly
Režija: Terence Ryan
Film temelji na uspešnici irskega komedijanta Spikea Milligana. Zgodba v ospredje postavi majhno irsko...več
09:55Nesojene neveste ( Nearlyweds )
Igrajo: Danielle Panabaker, Jessica Parker Kennedy, Britt Irvin, Ryan Kennedy, Naomi Judd
Režija: Mark Griffiths
Komedija o treh prijateljicah, ki po sanjskih porokah ugotovijo, da je župnik, ki jih je poročil, pozabil...več
BRIO
BRIO
08:50S.W.A.T. - Specialci ( S.W.A.T. II. )
Sezona: 2 Epizoda: 16
Igrajo: Shemar Moore, Alex Russell, Lina Esco, Jay Harrington, Stephanie Sigman, Kenny Johnson, David Lim
Dan pred festivalom za pravice istospolnih pride do zločina iz sovraštva. Specialci s težavo ohranjajo...več
09:45S.W.A.T. - Specialci ( S.W.A.T. II. )
Sezona: 2 Epizoda: 17
Igrajo: Shemar Moore, Alex Russell, Lina Esco, Jay Harrington, Stephanie Sigman, Kenny Johnson, David Lim
Ekipa specialcev poskuša razbiti mrežo preprodajalcev luksuznih avtomobilov, ki pri krajah uporabljajo...več
OTO
OTO
08:45Grizzy in glodavčki ( Grizzy and the Lemmings IV. )
Sezona: 4 Epizoda: 8
V koči sredi kanadskih gozdov živijo Grizzy in skupina glodavčkov. Vsi se z vsemi razpoložljivimi...več
08:55Zebra Zigbi ( Zigby I. )
Sezona: 1 Epizoda: 15
Zigbi je zebra z bujno domišljijo, ki s svojo radovedno navihanostjo vedno pristane v težavah. Pri...več
09:05Barbapapa: Srečna družina! ( Barbapapa: One Big Happy Family! I. )
Sezona: 1 Epizoda: 11
Dragi otroci! Pred vami je v sodobni različici risanka, ob kateri so odraščali vaši stari starši....več
09:20Robocar Poli ( Robocar Poli III. )
Sezona: 3 Epizoda: 26
Lili si že od nekdaj želi postati gorska reševalka. Da bi to tudi uradno postala, mora preplezati...več
09:3044 mačk ( 44 Cats I. )
Sezona: 1 Epizoda: 12
Morska prašička Griška bi rada zmagala na plesnem tekmovanju, ampak videti je, kot da ima štiri leve...več
09:45Male opice Mončiči ( Monchhichi I. )
Sezona: 1 Epizoda: 8
Ko pade noč in otroci zaspijo, se bleščeče zvezdice spustijo na njihove speče obrazke. Dobrodošli...več
Šport
Šport TV 1
07:00Nogomet: Leipzig - Bochum
ponovitev
09:00Nogomet: Bayern Munchen - Bayer Leverkusen
ponovitev
Šport
Šport TV 2
07:00Nogomet: Nijmegen - Feyenoord
ponovitev
09:00Hokej na ledu: Olimpija - Fehervar
ponovitev
Šport
Šport TV 3
08:35Motokros: Motokros Magazin, Pokal narodov
ponovitev
09:05Nogomet: Ajax - Go Ahead Eagles
ponovitev
TV
TV AS
09:00 Oglasi
Propagandni program
09:05 Srebrna reka življenja
Dokumentarni
09:15 Za naše okolje
Informativni
09:20 Gostilna Pr' Francet
Razvedrilni
TV
TV Celje
07:00 Video strani
Informativni
09:00 Dogodki dneva
Informativni
09:20 Maša iz cerkve Sv. Danijela v Celju
Verski
Net
Net TV
08:00 TV Market
Propagandni program
09:00 Regionalno
Informativni
09:30 TV Market
Propagandni program
Slovenija
Slovenija 3
08:3016. redna seja Kolegija predsednice Državnega zbora ( prenos )
Dnevni red seje: 1. Predlog za obravnavo predlogov zakonov po nujnem postopku 2. Dogovor o sklicu izredne...več
09:002. redna seja Državnega zbora ( prenos )
Dnevni red seje: 30. Predlog sklepa o soglasju k Spremembam in dopolnitvam Pravil fundacije za financiranje...več
TV
TV Maribor
07:00Infokanal - TV Maribor
Infokanal lahko spremljate pred in za rednim programom na TV Maribor. Spremljate lahko vremensko napoved...več
09:20TV nakup
VTV
VTV
08:30 Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
Razvedrilni
08:55 Napovedujemo
Propagandni program
09:00 Regionalne novice
Informativni
09:05 Dobro jutro
Informativni
Hrvaška
Hrvaška 1
08:10 Dobro jutro, Hrvaška
Informativni
09:00 Novice
Informativni
09:10 Dobro jutro, Hrvaška
Informativni
Hrvaška
Hrvaška 2
08:10 Dr. Oz
Razvedrilni
09:00 Nebeški vrtovi
Nanizanka
RTL
RTL televizija
08:45 Lovci na otoke: Idealno otoško letovišče v Belizeju
Nanizanka
09:10 TV prodaja
Propagandni program
09:30 Lovci na nepremičnine: Lasten dom
Razvedrilni
Srbija
Srbija SAT
08:30 Jutranji program
Informativni
09:00 Poročila
Informativni
09:05 Jutranji program
Informativni
Črna
Črna Gora
06:30 Jutranji program
Razvedrilni
10:00 Novice
Informativni
BN
BN SAT
06:30 Dobro jutro, Republika Srbska
Informativni
09:00 Glas Amerike
Informativni
09:15 TV serija
Nadaljevanka
DMSAT
DMSAT
07:10 Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni
09:00 Marketing
Informativni
09:10 Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni
Avstrija
Avstrija 1
08:20 Pametnih 10: Kviz z desetimi možnostmi
Razvedrilni
09:05 Kviz Q1: Namig je napačen
Razvedrilni
09:50 Varuška
Nanizanka
Avstrija
Avstrija 2
08:33 Dobro jutro, Avstrija
Informativni
09:00 Čas v sliki
Informativni
09:10 Fit s Philippom
Razvedrilni
09:27 Vremenska panorama
Informativni
09:30 Komisar Rex: Živo truplo
Nadaljevanka
RAI
RAI 1
08:22 Jutro Raiuno, poletje
Razvedrilni
08:55 Jutro Raiuno
Razvedrilni
09:00 Poročila z znakovnim jezikom
Informativni
09:03 Jutro Raiuno
Razvedrilni
09:50 Po njegovi podobi
Verski
RAI
RAI 2
08:45 Radio 2 Social Club
Razvedrilni
09:58 Vremenska napoved
Informativni
RAI
RAI 3
08:00 Agora
Razvedrilni
09:45 Agora Extra
Razvedrilni
HBO
HBO
07:45 Čokolada za mir
Film
09:25 Sherlock Holmes
Film
HBO
HBO 2
07:55 Moje ime je Bolt
Film
09:40 Zapestnica
Film
HBO
HBO 3
07:40 Preprosto Moskva
Film
09:20 Vsi psi gredo v nebesa 2
Film
Cinemax
Cinemax
07:35 Ko boli srce
Film
09:25 Zamenjava izmene
Film
Cinemax
Cinemax 2
08:25 Konec kazni
Film
10:05 Kljub vsemu
Film
TV1000
TV1000
07:05Rock za vse čase Epizoda: 0/0
Komedija/ drama/ muzikal
Zgodba o dekletu iz manjšega kraja Sherrie in mestnemu fantu Drewu, ki se...več
09:20Austin Powers: Vohun, ki me je nategnil Epizoda: 0/0
Akcija/ komedija
Dr. Zlobnik odpotuje nazaj v leto 1969 in Austinu ukrade libido. Povrh tega pripravlja...več
Fox
Fox Movies
08:25 Družinski človek
Film
10:55 Počutim se lepo
Film
Pickbox
Pickbox
08:25Endeavour ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda: S03 E02
LETO:2016, Policija ne najde vzroka požara, v katerem je umrl Simon Hallward. Viroza je napadla policijo,...več
09:55Šest sester ( Drama ) Epizoda: S01 E383
LETO:2015, Eugenia je še vedno pri Antonii, Diana pa trpi, ker pogreša punčko. Odkrije, da je Soledad...več
Discovery
Discovery
08:30 Kako je narejeno: Gumijaste rokavice, okraski, pohištvo za letala, ključavnice za disk motorjev
Dokumentarni
09:00 Brskanje po lopah: Hertfordshire
Dokumentarni
09:30 Dražbe izgubljenih predmetov
Razvedrilni
Discovery
Discovery ID
08:00 Iskanje resnice
Nanizanka
09:00 Iskanje resnice: Pot do pravice
Nanizanka
Nat.Geographic
Nat.Geographic
08:50 Ameriška dekadenca: Kako je majhen svet
Dokumentarni
09:05 Zadnji velikani: Divje ribe: Na čistem
Dokumentarni
Viasat
Viasat Explorer
08:45Avstralski lovci na zlato Epizoda: 5/5
Dokumentarni/ resničnostni/ odprava/ tehnologija
Poseidon Crew prejme grozno novico glede njihovega...več
09:45Avstralski lovci na zlato Epizoda: 5/6
Dokumentarni/ resničnostni/ odprava/ tehnologija
Marcus in Linden sta obtožena nezakonitega iskanja...več
Viasat
Viasat Nature
08:35Veliki tektonski jarek - Divje srce Afrike Epizoda: 1/3
Dokumentarni/ naravoslovni
Serija raziskuje Veliki tektonski jarek v Vzhodni Afriki. Na prostranih...več
09:25Maasai Mara: selitev divjih živali Epizoda: 1/1
Dokumentarni/ narava/ raziskovanja
Kenijski nacionalni rezervat Masai Mara je še posebej znan po...več
Viasat
Viasat History
08:50Zakladi indskih civilizacij Epizoda: 1/3
Dokumentarni/ zgodovinski/ ekspedicija
Sona potuje čez indijsko zvezno državo Tamil Nadu po sledeh...več
09:45Nenavadne stvari Epizoda: 1/1
Dokumentarni/ zgodovinski/ tehnologija
Ali so zunajzemeljske sile ustvarile starodavni skarabej iz...več
History
History Channel
08:45 Gorjani: Divji spopad
Dokumentarni
09:45 Skladiščne vojne: Analiza zadaha
Dokumentarni
Travel
Travel Channel
08:00 Ekspedicija Velika noga: Jezero strahu
Dokumentarni
09:00 Ledeno zlato: Razpoke
Dokumentarni
Animal
Animal Planet
08:30 Izumrli ali živi: Severni dodo
Nanizanka
09:25 Amanda prihaja na pomoč: Preveč psičkov
Nanizanka
WILD
WILD NatGeo
08:25 Spoznavanje krokodilov
Dokumentarni
09:15 Urgenca za eksotične živali: Valabi
Dokumentarni
SciFi
SciFi
08:00 Xena, bojevniška princesa: Cena
Nanizanka
09:00 Xena, bojevniška princesa: Izgubljeni mornar
Nanizanka
Fox
Fox Crime
08:35 Smrt v raju
Nadaljevanka
09:55 Léo Mattéi, enota za mladoletne
Nadaljevanka
24
24 Kitchen
08:30 Jamiejevi preprosti obroki za vsak dan
Izobraževalni
09:00 Rudolphova pekarna
Izobraževalni
09:30 Rudolphova pekarna
Izobraževalni
E!
E!
08:00 Zelo Cavallari
Razvedrilni
09:00 Zelo Cavallari
Razvedrilni
Fashion
Fashion TV
08:30 Ličila
Razvedrilni
08:55 Teden mode
Razvedrilni
09:00 Zgodba o Lanvin
Razvedrilni
09:25 Modni ljudje
Razvedrilni
09:30 Zgodba o Lanvin
Razvedrilni
Eurosport
Eurosport
08:34 Kolesarstvo (M): Pokal Bernocchi
Šport
09:28 Kolesarstvo (M): Vrhunci
Šport
Eurosport
Eurosport 2
08:30 Snooker: Evropski Masters
Šport
10:30 Konjeništvo: Barcelona
Šport
Extreme
Extreme Sports
08:30 Serija Drift Allstars: Prepiri in izgorelost
Šport
09:00 X igre: Norveška
Šport
MTV
MTV Hits
07:00 Non-stop hiti
Razvedrilni
11:00 Taylor Swift X Katy Perry X Adele
Razvedrilni
Arte
Arte
08:10 Vabilo na potovanje
Dokumentarni
09:00 Geografska reportaža
Dokumentarni
09:50 Geografska reportaža
Dokumentarni
CNN
CNN
08:45 Šport po svetu
Informativni
09:00 Novinarska pisarna z Rosemary Church
Informativni
BBC
BBC World
08:45 Svetovno poslovno poročilo
Informativni
08:55 Potovanja
Dokumentarni
09:00 Novice iz sveta
Informativni
09:30 Delo v Indiji
Informativni
Cartoon
Cartoon Netw.
08:45 Jellystone!: Doggie Dave
Otroški in mladinski
08:55 Jellystone!: Nepozabni kokos
Otroški in mladinski
09:15 Dajmo, najstniški velikani!: Standardi in praksa
Otroški in mladinski
09:25 Dajmo, najstniški velikani!: Superge
Otroški in mladinski
09:40 Dajmo, najstniški velikani!: Zabaviščni park
Otroški in mladinski
09:50 Dajmo, najstniški velikani!: Malo truda
Otroški in mladinski
Disney
Disney
08:50 Veliko mesto, Greens
Otroški in mladinski
09:15 Veliko mesto, Greens
Otroški in mladinski
09:40 Amphibia
Otroški in mladinski
JimJam
JimJam
08:48 Simon
Otroški in mladinski
08:55 Trojčki
Otroški in mladinski
09:02 Trojčki
Otroški in mladinski
09:09 Trojčki
Otroški in mladinski
09:18 Kaja
Otroški in mladinski
09:30 Kaja
Otroški in mladinski
09:43 Woozle in Pip
Otroški in mladinski
09:48 Woozle in Pip
Otroški in mladinski
Boomerang
Boomerang
08:00 Lokomotivček Tomaž in prijatelji
Otroški in mladinski
09:00 Mali gobančki
Otroški in mladinski
09:30 Mini Looney Tunes
Otroški in mladinski
09:50 Lokomotivček Tomaž in prijatelji
Otroški in mladinski
PRO7
PRO7
10:00 Mladi zdravniki
Nanizanka
SAT1
SAT1
10:00 Dvojno se kuha bolje
Izobraževalni
RTL
RTL
08:00 Točno ob osmih
Informativni
09:00 Dobri časi, slabi časi
Nadaljevanka
09:30 Med nami
Nadaljevanka
RTL
RTL II
06:55 Staro šaro za denar: Sükrü, Mauro in Otto pri Silki
Dokumentarni
08:55 Menjava žena: Sabine se zamenja z Doreen
Razvedrilni
Super
Super RTL
08:40 Dinozaverski ranč
Otroški in mladinski
09:00 Velikanozaver
Otroški in mladinski
09:10 Velikanozaver: Zelo lepljiv problem
Otroški in mladinski
09:30 Tačke na patrulji
Otroški in mladinski
VOX
VOX
08:15 Na kraju zločina
Nanizanka
09:10 Na kraju zločina: Miami
Nanizanka
3
3 Sat
08:33 Alpska panorama
Informativni
09:00 Čas v sliki
Informativni
09:05 Čas za kulturo
Kulturno-umetniški
09:45 Nano, svet v prihodnosti
Informativni
ZDF
ZDF
09:00 Danes ekspresno
Informativni
09:05 Poln vrč, oddaja za potrošnike
Razvedrilni
Kabel
Kabel 1
10:00 Pustolovščina življenje, posebna oddaja
Razvedrilni
ARD
ARD
09:00 Dnevnik
Informativni
09:05 V živo ob devetih
Informativni
TV5
TV5
08:40 O zdravju in preventivi
Izobraževalni
09:00 Gurmanske dobrote
Dokumentarni
09:30 Prečudovit vrt
Izobraževalni
Fox
Fox
08:35 Krotenje jeze
Nanizanka
09:00 Lucifer
Nanizanka
Fox
Fox Life
08:30 Zdravnikova vest
Nanizanka
09:15 Gasilci v Chicagu
Nanizanka



Kaj predstavljajo barve:
TRENUTNO NA SPOREDU - SLEDI

Podatki so pridobljeni iz različnih virov. Skrbnik spletne strani za njihovo točnost ne odgovarja.
Zaradi nekaterih tujih virov se opravičujemo za neprevedena besedila.
Viri podatkov: RTV Slovenija, Pro Plus, TV3 Medias, TVprofil, WebGrab+, xmltv


  Iskanje oddaje  

  Izbira ure  


Kdaj boste gledali TV?

     
     


Ključne besede: TV spored - več kot 100 programov na enem mestu, RTV, RTV spored, trenutno na TV, TV spored za danes, TV spored jutri, TV spored 5 dni, TV spored včeraj, išči TV spored, RTVSLO, popTV, kanalA, 24ur.com, SLO1 SLO2 POPTV KanalA PrvaTV Pika Paprika SATELITSKI KABELSKI TVas Celje DTV GTV Koper NetTV RTS Sponka VTV HR CRO ORF2 Slovenija 24ur