Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 20:00 | Pred volitvami V Tarči dobre tri tedne pred evropskimi volitvami o ozadjih sestavljanja list, bolj ali manj »zeleni«...več |
| 21:10 | Zadružni dom ( dokumentarni film ) Režija: Amir Muratović Zadružni domovi so prostori srečevanj godbenikov in gledaliških skupin, so koncertna prizorišča,...več |
Slovenija 2 | 19:30 | Kaj nam sporoča avtosalon v Pekingu? V tokratni Avtomobilnosti se seznanimo z najbolj svežimi novostmi in vtisi z avtomobilskega salona v...več |
| 20:10 | Kanada - Norveška ( prenos iz Prage ) ***** |
|
PopTV | 18:55 | 24UR 24UR je na programu vsak dan ob 18.55. Z dinamičnim pristopom, voditeljskimi pari, novimi idejami in...več |
|
| 20:10 | Skrito v raju ( Skrito v raju I. ) Sezona: 1 Epizoda: 73 Igrajo: Aleksandra Balmazović, Aleš Valič, Blaž Valič, Gaber Trseglav, Gaja Filač, Matej Zemljič, Mila Peršin, Sabina Kogovšek, Tanja Potočnik, Vesna Pernarčič Režija: Nikolaj Vodošek Lara želi govoriti z Markom, a nikakor ne more priti do njega. Mark najde Edvardovo podpisano izjavo...več |
Kanal A | 19:20 | Naša mala klinika ( Naša mala klinika II. ) Sezona: 2 Epizoda: 10 Igrajo: Janez Hočevar - Rifle, Tanja Ribič Đurić, Jernej Šugman, Bojan Emeršič, Jurij Zrnec, Alenka Tetičkovič, Dario Varga, Rado Mulej, Janez Škof Režija: Branko Đurić Veso se za pultom v recepciji zelo razkomotil in po novem tam suši perilo. To gre v nos Velepičevi,...več |
| 20:10 | Zlati orel ( Eagle ) Igrajo: Channing Tatum, Jamie Bell, Donald Sutherland, Mark Strong Režija: Kevin Macdonald Leto 140. Dvajset let po nepojasnjenem izginotju rimske devete legije nekje na Škotskem, se mladi centurij...več |
TV3 Medias | 20:00 |
Specialna enota Dunaj
Nanizanka |
| 21:00 |
Odkrivanje čudovitih kanalov: Bristol
Dokumentarni |
|
Planet TV | 19:58 |
Kolo sreče
Razvedrilni |
| 21:18 |
Poroka na drugi pogled
Razvedrilni |
Planet 2 | 19:07 |
Možje s sekirami
Dokumentarni |
| 20:05 |
Planet 18
Informativni |
| 21:00 |
Olimpija iz Osijeka
Film |
Planet Eva | 19:28 |
Zapeljivec
Nadaljevanka |
|
| 20:22 |
Usodna ljubezen
Nadaljevanka |
KINO | 20:00 | Njuna družina ( Little Fockers ) Igrajo: Robert De Niro, Ben Stiller, Owen Wilson, Dustin Hoffman, Barbra Streisand Režija: Paul Weitz Greg Focker in njegova žena sta v tretjem filmu že ponosna starša dvojčkov, hčerke Samanthe in sina...več |
| 22:00 | Ognjeni obroč: Vstaja ( Pacific Rim: Uprising ) Igrajo: John Boyega, Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Burn Gorman, Charlie Day, Tian Jing Režija: Steven S. Deknight Kar se je zgodilo v prvem delu fantazijske pripovedi iz leta 2013 je bil le uvod v brezkompromisni napad...več |
BRIO | 19:05 | MacGyver ( MacGyver II. ) Sezona: 2 Epizoda: 15 Igrajo: Lucas Till, George Eads, Tristin Mays, Justin Hires, Meredith Eaton Eden izmed Murdocovih morilcev privoli, da bo izročil Murdoca MacGyverju v zameno za deset milijonov...več |
| 20:05 | Gasilci v Chicagu ( Chicago Fire X. ) Sezona: 10 Epizoda: 7 Igrajo: Jesse Spencer, Taylor Kinney, Eamonn Walker, Kara Killmer, Miranda Rae Mayo, Christian Stolte Po reševalni akciji v tovarni se Gallo spre z novim poročnikom Pelhamom, ki je zamenjal Caseyja. Mouch...več |
|
| 21:00 | Gasilci v Chicagu ( Chicago Fire X. ) Sezona: 10 Epizoda: 8 Igrajo: Jesse Spencer, Taylor Kinney, Eamonn Walker, Kara Killmer, Miranda Rae Mayo, Christian Stolte Gasilci tokrat priskočijo na pomoč noseči ženski, na katero se je zrušil gradbeni oder. Boden začne...več |
OTO | 19:45 | Ruby Mavrica ( Rainbow Ruby I. ) Sezona: 1 Epizoda: 37 Rubi je navihana deklica, ki ima bujno domišljijo in polno igrač. Vsak dan se z njihovo pomočjo poda...več |
| 20:10 | Mini Govoreči Tom in prijatelji ( Talking Tom and Friends Minis I.-IV. ) Sezona: 1 Epizoda: 39 Vsi dobro poznamo Govorečega Toma, pa njegovo Angelo in prijatelje Bena, Ginger in Hanka, nikoli pa...več |
| 20:15 | Barbapapa: Srečna družina! ( Barbapapa: One Big Happy Family! I. ) Sezona: 1 Epizoda: 39 Dragi otroci! Pred vami je v sodobni različici risanka, ob kateri so odraščali vaši stari starši....več |
| 20:25 | Mali tiger Danijel ( Daniel Tiger’s Neighborhood I. ) Sezona: 1 Epizoda: 12 Danijel se igra pri princu Sredi. Navduši ga prinčeva zbirka kamnov in želi se igrati z njimi, a so...več |
| 20:40 | Smrkci ( Smurfs II. ) Sezona: 2 Epizoda: 12 Gargamel se spremeni v polža, da bi ga Kmetič Smrk pripeljal v Smrčjo vas. Vendar pa se v vasi Gargamel...več |
Šport TV 1 | 20:00 | Futsal: 30. oddaja prvič |
| 20:30 | Motokros: 6. oddaja ponovitev |
| 21:00 | Nogomet: Maribor - Olimpija ponovitev |
Šport TV 2 | 19:00 | Nogomet: Augsburg - Stuttgart ponovitev |
|
| 21:00 | Motokros: VN Galicije, 1. dirka ponovitev |
Šport TV 3 | 19:30 | Nogomet: Holstein Kiel - Fortuna Düsseldorf ponovitev |
| 21:30 | Nogomet: St. Pauli - Osnabrück ponovitev |
TV AS | 20:00 |
Glasbeni ekspres
Razvedrilni |
| 20:20 |
Župan za vas
Informativni |
| 20:40 |
Obrazi Porabja
Dokumentarni |
| 21:00 |
Seja občinskega sveta
Informativni |
TV Celje | 20:00 |
Veselica na vasi
Razvedrilni |
| 21:30 |
Oglasi
Propagandni program |
Net TV | 20:00 |
Vojna ovaduhov
Nanizanka |
| 21:00 |
Kavalirji
Nanizanka |
Slovenija 3 | 20:00 | 6. redna seja Komisije za narodni skupnosti ( posnetek ) Dnevni red seje:
1. Delovanje medijev za avtohtono italijansko in madžarsko narodno skupnost v Sloveniji
–...več |
| 22:00 | Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom Z ogledom DNEVNIKA si vsak dan v letu zagotovite učinkovit dnevni pregled dogodkov doma in po svetu...več |
TV Maribor | 20:00 | Pred volitvami V Tarči dobre tri tedne pred evropskimi volitvami o ozadjih sestavljanja list, bolj ali manj »zeleni«...več |
| 21:00 | Rojaki ( oddaja o zamejcih ) V oddaji Rojaki, namenjeni Slovencev v zamejstvu in po svetu bomo predstavili Katoliško prosvetno društvo...več |
VTV | 20:00 |
Naj viža
Razvedrilni |
| 21:00 |
Regionalne novice
Informativni |
TV Koper | 20:00 | Intervista al prof. dr. Igor Gregorič cardiochirurgo e chirurgo toracico al Texas Medical Center di Houston - seconda parte Intervista al prof. dr. Igor Gregorič, cardiochirurgo e chirurgo toracico, uno dei massimi esponenti...več |
| 20:30 | BellItalia BellItalia si occupa di musei e di restauri, ma anche di paesaggio, di centri urbani, di tradizioni,...več |
| 21:00 | Tuttoggi II Telegiornale.
Dnevnik. |
Hrvaška 1 | 20:00 |
Loto 6
Razvedrilni |
| 20:05 |
Lepo je biti milijonar
Razvedrilni |
Hrvaška 2 | 19:26 |
Po Evropi z Bettany Hughes: Od Pariza do Rima
Nanizanka |
| 20:15 |
Spreminjajoči se planet
Dokumentarni |
RTL televizija | 19:00 |
RTL Danes
Informativni |
| 20:20 |
BBQ mojstrovine s Špičkom pri Šparu
Izobraževalni |
| 20:30 |
Skrito v raju
Nadaljevanka |
Srbija SAT | 19:30 |
Dnevnik
Informativni |
| 20:05 |
V spopadu
Nanizanka |
| 21:00 |
V četrtek ob devetih
Informativni |
BKTV | 20:00 |
Na glas
Informativni |
| 21:00 |
Moja zgodba: Minea
Dokumentarni |
Črna Gora | 20:00 |
Argumenti
Informativni |
| 21:15 |
Glasba
Razvedrilni |
BN SAT | 19:30 |
Dnevnik 2
Informativni |
| 20:05 |
Po sledeh resnice
Dokumentarni |
| 20:55 |
Mat
Informativni |
DMSAT | 19:20 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
| 21:00 |
Marketing
Informativni |
Avstrija 1 | 19:56 |
Šport aktualno
Šport |
| 20:02 |
ZIB oddaja
Informativni |
| 20:15 |
Sedem veličastnih
Film |
Avstrija 2 | 19:56 |
Šport aktualno
Šport |
| 20:05 |
Pogledi s strani
Dokumentarni |
| 20:15 |
Policisti iz Rosenheima: Ena pot do smrti
Nanizanka |
RAI 1 | 20:00 |
Poročila
Informativni |
| 20:30 |
Pet minut
Informativni |
| 20:35 |
Vzemi ali pusti
Razvedrilni |
RAI 2 | 19:40 |
Specialci
Nadaljevanka |
| 20:30 |
Poročila
Informativni |
| 21:00 |
Po poročilih
Informativni |
RAI 3 | 20:00 |
Blob
Razvedrilni |
| 20:15 |
Veselje do glasbe
Razvedrilni |
| 20:40 |
Konj in stolp
Informativni |
| 20:50 |
Mesto pod soncem
Nadaljevanka |
HBO | 18:21 |
Dalíland
Film |
| 20:01 |
Moj mož
Film |
HBO 2 | 19:01 |
Prevzgoja Molly Singer
Film |
| 21:00 |
Zmajeva hiša
Nanizanka |
HBO 3 | 19:27 |
Banshee
Nadaljevanka |
| 20:11 |
Banshee
Nadaljevanka |
Cinemax | 18:02 |
Višja sila
Film |
| 20:01 |
Ognjemet
Film |
Cinemax 2 | 18:35 |
Narkoza
Film |
| 20:31 |
Tinitus
Film |
Fox Movies | 17:45 |
Čas deklištva
Film |
| 20:10 |
Flash
Nanizanka |
Pickbox | 18:58 | Ime mi je Emily ( Drama ) Epizoda: LETO:2015, Uporniška najstnica Irka Emily pobegne iz rejniške družine, ko odkrije, da ima njen oče...več |
| 20:33 | Ime rože ( Crime, Drama, Mystery, Thriller ) Epizoda: LETO:1986, Po skrivnostni smrti v benediktinskem samostanu leta 1327 so menihi prepričani v prihod apokalipse....več |
Discovery | 20:00 |
Lovci na zaklade
Razvedrilni |
| 21:00 |
Lovci na zaklade: Restavratorji
Nanizanka |
Discovery ID | 20:00 |
Poljub smrti: Cesta v pekel
Nanizanka |
| 21:00 |
Reševanje primera s Paulo Zahn: Zadnji ples
Nanizanka |
Nat.Geographic | 20:00 |
Katastrofa v zraku: Letalo, ki je letelo previsoko
Dokumentarni |
| 21:00 |
Življenje pod ničlo: Prvi Aljaščani: Vrnitev karibuja
Dokumentarni |
History Channel | 19:35 |
Skovano v ognju: Odrešitev
Dokumentarni |
| 20:15 |
Starodavni vesoljci: Prikrivanja
Dokumentarni |
| 21:00 |
Kako to razložiti: NLP gumijasta račka, Ledeni kip starke s koso, Ubil sem Veliko nogo
Dokumentarni |
Travel Channel | 20:00 |
Dosjeji preminulih: Zalezovalec
Dokumentarni |
| 21:00 |
Muzejske skrivnosti: Oaklandski duh in več
Dokumentarni |
Animal Planet | 20:00 |
Projekt Grizli: Medvedja najstnika
Dokumentarni |
| 21:00 |
Projekt Grizli: Čas za slovo
Dokumentarni |
WILD NatGeo | 19:30 |
Divje kraljestvo: Padec kraljice
Dokumentarni |
| 20:15 |
Kače v mestu: Plazenje
Dokumentarni |
| 21:00 |
Neverjetni dr. Pol: Muckast božič
Dokumentarni |
SciFi | 20:00 |
Izgubljeno dekle: Šokantno razkritje
Nanizanka |
| 21:00 |
Izgubljeno dekle: Mračni časi
Nanizanka |
Fox Crime | 19:05 |
Policijska družina
Nanizanka |
| 20:05 |
Preiskovalci na delu: NCIS New Orleans
Nanizanka |
| 21:00 |
Zadoščenje: Odrešitev
Nadaljevanka |
24 Kitchen | 20:00 |
Po kulinaričnih poteh Južne Afrike
Izobraževalni |
| 20:25 |
Po kulinaričnih poteh Južne Afrike
Izobraževalni |
| 20:55 |
Ainsley odkriva ulično hrano: Osaka
Izobraževalni |
E! | 20:00 |
Klub pobega
Razvedrilni |
| 21:00 |
Zavoženo
Razvedrilni |
Fashion TV | 20:00 |
Modne novice
Razvedrilni |
| 20:30 |
Modne novice
Razvedrilni |
| 21:00 |
Gucci
Razvedrilni |
Eurosport | 19:13 |
Speedway: FIM Speedway GP, Warsaw, pregled, 2. krog
Šport |
| 20:10 |
Kolesarstvo (Ž): Dirka po Burgosu, 1. etapa: Villagonzalo Pedernales – Burgos (123Km)
Šport |
| 21:00 |
Vzdržljivostno dirkanje: FIA WEC, 6 ur Spa-Francorchampsa, 3. krog, pregled
Šport |
Eurosport 2 | 19:00 |
Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 12. etapa: Martinsicuro – Fano (193Km)
Šport |
| 20:15 |
Košarka 3x3: Olimpijske kvalifiakcije, 1. dan, Debrecen
Šport |
Extreme Sports | 20:00 |
Ekstremno borbeno prvenstvo
Film |
| 21:00 |
Modri svet
Šport |
MTV Hits | 20:00 |
Evropski žurerski hiti
Razvedrilni |
| 21:00 |
Totalno 10-ta
Razvedrilni |
Arte | 19:40 |
Re: Na ledeni Natovi mejni postaji
Dokumentarni |
| 20:15 |
Slapovi: Elementarna moč rek
Dokumentarni |
| 20:55 |
Rečne delte: Raji med kopnim in morjem
Dokumentarni |
CNN | 20:00 |
Zvečer z Iso Soares
Informativni |
| 21:00 |
Novinarska pisarna z Jimom Sciuttom
Informativni |
BBC World | 20:00 |
Svet danes z Maryam Moshiri
Informativni |
| 20:30 |
Svet danes z Maryam Moshiri
Informativni |
| 20:55 |
O filmih
Informativni |
| 21:00 |
Kontekst
Informativni |
Cartoon Netw. | 19:55 |
Dajmo, najstniški velikani!
Otroški in mladinski |
| 20:05 |
Dajmo, najstniški velikani!
Otroški in mladinski |
| 20:15 |
Dajmo, najstniški velikani!: Kaj je opera, velikani?
Otroški in mladinski |
| 20:35 |
Nove Looney Tunes: Daffy v muzeju znanosti
Otroški in mladinski |
| 20:40 |
Nove Looney Tunes: Samec Ted
Otroški in mladinski |
| 20:45 |
Nove Looney Tunes: Primer dneva
Otroški in mladinski |
| 20:51 |
Lamput: Pasja zmešnjava
Otroški in mladinski |
| 21:00 |
Gumballov fantastični svet: Ponovitev
Otroški in mladinski |
Disney | 19:45 |
Pošasti na delu
Nanizanka |
| 20:10 |
Zgodbe Ladybug in Cat Noir
Otroški in mladinski |
| 20:35 |
Zlobneži mesta Valley View
Nanizanka |
| 21:00 |
Zlobneži mesta Valley View
Nanizanka |
JimJam | 20:00 |
Simon
Otroški in mladinski |
| 20:05 |
A veš, koliko te imam rad
Otroški in mladinski |
| 20:17 |
Družina Jazbečjak
Otroški in mladinski |
| 20:29 |
Družina Jazbečjak
Otroški in mladinski |
| 20:42 |
Lokomotivček Tomaž in prijatelji
Otroški in mladinski |
| 20:54 |
Mestni junaki
Otroški in mladinski |
Boomerang | 20:00 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 20:10 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 20:30 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 20:40 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 20:55 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
PRO7 | 19:05 |
Galileo
Informativni |
| 20:15 |
Nemški top model s Heidi Klum
Razvedrilni |
SAT1 | 19:45 |
SAT.1: Poročila
Informativni |
| 20:15 |
Ralph Schmitz na dopustu
Razvedrilni |
RTL | 19:40 |
Dobri časi, slabi časi
Nadaljevanka |
| 20:15 |
Henning Baum: Na terenu z gasilci
Dokumentarni |
RTL II | 19:05 |
Berlin – dan in noč
Razvedrilni |
| 20:15 |
Odlično
Razvedrilni |
Super RTL | 20:00 |
ALVINNN!!! in veverički
Otroški in mladinski |
| 20:15 |
Na kraju zločina: Miami
Nanizanka |
VOX | 19:00 |
Popolna večerja
Razvedrilni |
| 20:15 |
R.I.P.D. - urad za pokojnike
Film |
3 Sat | 20:00 |
Dnevnik
Informativni |
| 20:15 |
Znanje 2: Različni v mislih – nevrodiverziteta kot prednost
Dokumentarni |
| 21:00 |
Scobel: Kaj je pravično?
Informativni |
ZDF | 19:25 |
Klic v sili
Nanizanka |
| 20:15 |
Lena Lorenz: Benita in Muck
Nadaljevanka |
Kabel 1 | 18:55 |
Pozor, kontrola!
Razvedrilni |
| 20:15 |
Med morjem in garanjem: Delati kjer drugi počitnikujejo
Dokumentarni |
ARD | 20:00 |
Dnevnik
Informativni |
| 20:15 |
Kriminal v Zürichu: Borchert in strankina skrivnost
Nanizanka |
TV5 | 18:40 |
Tandem
Nanizanka |
| 20:30 |
Dnevnik programa France 2
Informativni |
| 20:56 |
Vremenska napoved
Informativni |
Fox | 20:00 |
Skrivnostni otok
Nanizanka |
| 21:00 |
Preiskovalci na delu: NCIS Havaji
Nanizanka |
Fox Life | 20:00 |
Specializant
Nadaljevanka |
| 21:00 |
Razkrivanje čarovnic
Nanizanka |