Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 18:57 | Dnevnik Z ogledom DNEVNIKA si vsak dan v letu zagotovite učinkovit dnevni pregled dogodkov doma in po svetu...več |
| 19:30 | Slovenska kronika Oddaja Slovenska kronika vsak dan predstavi najpomembnejše dogodke in zgodbe iz slovenskih krajev. Poudarek...več |
| 19:40 | Šport Osrednja dnevnoinformativna oddaja je namenjena med drugim tudi najaktualnejšim dogodkom dne, rezultatom,...več |
| 19:55 | Vreme Spremljajte aktualno vremensko napoved z opozorili in zanimivimi informacijami vsak dan v sklopu informativnih...več |
|
| 20:00 | Pred volitvami V Tarči dobre tri tedne pred evropskimi volitvami o ozadjih sestavljanja list, bolj ali manj »zeleni«...več |
|
Slovenija 2 | 18:50 | Videotrak Videotrak je video-glasbeni časovni pas urbanega slovenskega 'mainstreama', ki sega od popa...več |
| 19:30 | Kaj nam sporoča avtosalon v Pekingu? V tokratni Avtomobilnosti se seznanimo z najbolj svežimi novostmi in vtisi z avtomobilskega salona v...več |
PopTV | 18:55 | 24UR 24UR je na programu vsak dan ob 18.55. Z dinamičnim pristopom, voditeljskimi pari, novimi idejami in...več |
| 20:10 | Skrito v raju ( Skrito v raju I. ) Sezona: 1 Epizoda: 73 Igrajo: Aleksandra Balmazović, Aleš Valič, Blaž Valič, Gaber Trseglav, Gaja Filač, Matej Zemljič, Mila Peršin, Sabina Kogovšek, Tanja Potočnik, Vesna Pernarčič Režija: Nikolaj Vodošek Lara želi govoriti z Markom, a nikakor ne more priti do njega. Mark najde Edvardovo podpisano izjavo...več |
Kanal A | 19:00 | Skečoholiki ( Skečoholiki II. ) Sezona: 2 Epizoda: 4 Sašo in Jernej kot drzna roparja vdreta v stanovanje, kjer pa ju preseneti malce večja količina izplena,...več |
|
| 19:20 | Naša mala klinika ( Naša mala klinika II. ) Sezona: 2 Epizoda: 10 Igrajo: Janez Hočevar - Rifle, Tanja Ribič Đurić, Jernej Šugman, Bojan Emeršič, Jurij Zrnec, Alenka Tetičkovič, Dario Varga, Rado Mulej, Janez Škof Režija: Branko Đurić Veso se za pultom v recepciji zelo razkomotil in po novem tam suši perilo. To gre v nos Velepičevi,...več |
TV3 Medias | 19:00 |
7 ob 7, komentar dneva
Informativni |
| 19:15 |
Faktor
Informativni |
| 20:00 |
Specialna enota Dunaj
Nanizanka |
Planet TV | 18:53 |
Sulejman Veličastni
Nadaljevanka |
| 19:58 |
Kolo sreče
Razvedrilni |
|
Planet 2 | 19:07 |
Možje s sekirami
Dokumentarni |
| 20:05 |
Planet 18
Informativni |
Planet Eva | 18:34 |
Zapeljivec
Nadaljevanka |
| 19:28 |
Zapeljivec
Nadaljevanka |
KINO | 17:20 | Zvezda je rojena ( Star is Born ) Igrajo: Lady Gaga , Bradley Cooper, Sam Elliott, Dave Chappelle, Anthony Ramos Režija: Bradley Cooper V romantični drami Zvezda je rojena, nagrajeni z oskarjem, Bradley Cooper in Lady Gaga združita svoja...več |
|
| 20:00 | Njuna družina ( Little Fockers ) Igrajo: Robert De Niro, Ben Stiller, Owen Wilson, Dustin Hoffman, Barbra Streisand Režija: Paul Weitz Greg Focker in njegova žena sta v tretjem filmu že ponosna starša dvojčkov, hčerke Samanthe in sina...več |
BRIO | 19:05 | MacGyver ( MacGyver II. ) Sezona: 2 Epizoda: 15 Igrajo: Lucas Till, George Eads, Tristin Mays, Justin Hires, Meredith Eaton Eden izmed Murdocovih morilcev privoli, da bo izročil Murdoca MacGyverju v zameno za deset milijonov...več |
| 20:05 | Gasilci v Chicagu ( Chicago Fire X. ) Sezona: 10 Epizoda: 7 Igrajo: Jesse Spencer, Taylor Kinney, Eamonn Walker, Kara Killmer, Miranda Rae Mayo, Christian Stolte Po reševalni akciji v tovarni se Gallo spre z novim poročnikom Pelhamom, ki je zamenjal Caseyja. Mouch...več |
OTO | 18:45 | Mali tiger Danijel ( Daniel Tiger’s Neighborhood I. ) Sezona: 1 Epizoda: 6 Prvi šolski dan je in Danijel gre v šolo. Čeprav so tam tudi njegovi prijatelji, si Danijel želi,...več |
| 19:10 | Dojenčki in čarobne solzice ( Cry Babies Magic Tears V. ) Sezona: 5 Epizoda: 10 Grace vadi rojstnodnevni ples s hišnimi ljubljenčki, ko zagleda čarobni sadež, ki spremeni obliko...več |
| 19:15 | Maša in medved ( Masha and the Bear V. ) Sezona: 5 Epizoda: 10 Medo praznuje rojstni dan in marljivo pripravlja vse za rojstnodnevno zabavo. Med pripravami pa ga zaloti...več |
| 19:20 | Barbapapa: Srečna družina! ( Barbapapa: One Big Happy Family! I. ) Sezona: 1 Epizoda: 49 Dragi otroci! Pred vami je v sodobni različici risanka, ob kateri so odraščali vaši stari starši....več |
| 19:35 | Tri mucke ( Kid-E-Cats I. ) Sezona: 1 Epizoda: 26 Mamica in očka muckam sporočita, da lahko prvič do zdaj novoletni večer preživijo kot odrasle in...več |
| 19:45 | Ruby Mavrica ( Rainbow Ruby I. ) Sezona: 1 Epizoda: 37 Rubi je navihana deklica, ki ima bujno domišljijo in polno igrač. Vsak dan se z njihovo pomočjo poda...več |
Šport TV 1 | 18:00 | Nogomet: Leipzig - Werder Bremen ponovitev |
|
| 20:00 | Futsal: 30. oddaja prvič |
Šport TV 2 | 19:00 | Nogomet: Augsburg - Stuttgart ponovitev |
| 21:00 | Motokros: VN Galicije, 1. dirka ponovitev |
Šport TV 3 | 18:30 | Nogomet: Vrhunci 33. kola ponovitev |
| 19:30 | Nogomet: Holstein Kiel - Fortuna Düsseldorf ponovitev |
TV AS | 18:25 |
Šport na As-u
Šport |
| 20:00 |
Glasbeni ekspres
Razvedrilni |
TV Celje | 19:00 |
Glasbeni video spoti
Razvedrilni |
| 19:58 |
Oglasi
Propagandni program |
| 20:00 |
Veselica na vasi
Razvedrilni |
Net TV | 19:00 |
Šlager parada
Razvedrilni |
| 20:00 |
Vojna ovaduhov
Nanizanka |
Slovenija 3 | 18:00 | 21. nujna seja Odbora za zunanjo politiko in 30. nujna seja Komisije za nadzor javnih financ ( prenos ) Dnevni red seje:
1. Nakazila Ministrstva za zunanje in evropske zadeve Centru za mednarodno sodelovanje...več |
| 20:00 | 6. redna seja Komisije za narodni skupnosti ( posnetek ) Dnevni red seje:
1. Delovanje medijev za avtohtono italijansko in madžarsko narodno skupnost v Sloveniji
–...več |
TV Maribor | 18:57 | Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom Z ogledom DNEVNIKA si vsak dan v letu zagotovite učinkovit dnevni pregled dogodkov doma in po svetu...več |
| 19:30 | Slovenska kronika s slovenskim znakovnim jezikom Oddaja Slovenska kronika vsak dan predstavi najpomembnejše dogodke in zgodbe iz slovenskih krajev. Poudarek...več |
| 19:45 | Šport s slovenskim znakovnim jezikom Osrednja dnevnoinformativna oddaja je namenjena med drugim tudi najaktualnejšim dogodkom dne, rezultatom,...več |
| 19:55 | Vreme s slovenskim znakovnim jezikom Spremljajte aktualno vremensko napoved z opozorili in zanimivimi informacijami vsak dan v sklopu informativnih...več |
| 20:00 | Pred volitvami V Tarči dobre tri tedne pred evropskimi volitvami o ozadjih sestavljanja list, bolj ali manj »zeleni«...več |
VTV | 18:55 |
Videostrani, obvestila
Propagandni program |
| 19:55 |
Napovedujemo
Propagandni program |
| 20:00 |
Naj viža
Razvedrilni |
TV Koper | 19:00 | Tuttoggi I Telegiornale.
Poročila. |
| 19:25 | Tg sport Notiziario sportivo quotidiano.
Dnevna športna oddaja. |
| 19:30 | Laos: la terra degli elefanti La trasmissione dedicata al mondo dei viaggi che ogni settimana vi porta a conoscere cultura, storia,...več |
| 20:00 | Intervista al prof. dr. Igor Gregorič cardiochirurgo e chirurgo toracico al Texas Medical Center di Houston - seconda parte Intervista al prof. dr. Igor Gregorič, cardiochirurgo e chirurgo toracico, uno dei massimi esponenti...več |
Hrvaška 1 | 19:00 |
Dnevnik 2, šport, vreme
Informativni |
| 20:00 |
Loto 6
Razvedrilni |
| 20:05 |
Lepo je biti milijonar
Razvedrilni |
Hrvaška 2 | 18:53 |
Poštarji: Tomislav Kovačević
Dokumentarni |
| 19:20 |
Hit dneva
Razvedrilni |
| 19:26 |
Po Evropi z Bettany Hughes: Od Pariza do Rima
Nanizanka |
RTL televizija | 19:00 |
RTL Danes
Informativni |
| 20:20 |
BBQ mojstrovine s Špičkom pri Šparu
Izobraževalni |
Srbija SAT | 18:55 |
Srbija na zvezi
Informativni |
| 19:30 |
Dnevnik
Informativni |
| 20:05 |
V spopadu
Nanizanka |
BKTV | 19:00 |
Hrana in vino
Izobraževalni |
| 19:30 |
Glasbene minute
Razvedrilni |
| 20:00 |
Na glas
Informativni |
Črna Gora | 18:45 |
Ekovizija
Dokumentarni |
| 19:10 |
Otroški program
Otroški in mladinski |
| 19:25 |
Novice o umetnosti
Informativni |
| 19:30 |
Dnevnik 2
Informativni |
| 20:00 |
Argumenti
Informativni |
BN SAT | 18:30 |
Odrešitev
Nadaljevanka |
| 19:30 |
Dnevnik 2
Informativni |
| 20:05 |
Po sledeh resnice
Dokumentarni |
DMSAT | 19:00 |
Marketing
Informativni |
| 19:10 |
Estradne novice
Razvedrilni |
| 19:20 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
Avstrija 1 | 18:45 |
Kviz Q1: Namig je napačen
Razvedrilni |
| 19:30 |
Čas v sliki
Informativni |
| 19:51 |
Vreme
Informativni |
| 19:56 |
Šport aktualno
Šport |
| 20:02 |
ZIB oddaja
Informativni |
Avstrija 2 | 19:00 |
Država danes
Informativni |
| 19:30 |
Čas v sliki
Informativni |
| 19:51 |
Vreme
Informativni |
| 19:56 |
Šport aktualno
Šport |
| 20:05 |
Pogledi s strani
Dokumentarni |
RAI 1 | 18:45 |
Dediščina
Razvedrilni |
| 20:00 |
Poročila
Informativni |
RAI 2 | 19:00 |
Preiskovalci na delu: NCIS
Nanizanka |
| 19:40 |
Specialci
Nadaljevanka |
RAI 3 | 19:00 |
Poročila
Informativni |
| 19:30 |
Deželna poročila
Informativni |
| 19:51 |
Deželna poročila - vreme
Informativni |
| 20:00 |
Blob
Razvedrilni |
HBO | 18:21 |
Dalíland
Film |
| 20:01 |
Moj mož
Film |
HBO 2 | 19:01 |
Prevzgoja Molly Singer
Film |
| 21:00 |
Zmajeva hiša
Nanizanka |
HBO 3 | 17:27 |
Kriza
Film |
| 19:27 |
Banshee
Nadaljevanka |
Cinemax | 18:02 |
Višja sila
Film |
| 20:01 |
Ognjemet
Film |
Cinemax 2 | 18:35 |
Narkoza
Film |
| 20:31 |
Tinitus
Film |
Fox Movies | 17:45 |
Čas deklištva
Film |
| 20:10 |
Flash
Nanizanka |
Pickbox | 18:58 | Ime mi je Emily ( Drama ) Epizoda: LETO:2015, Uporniška najstnica Irka Emily pobegne iz rejniške družine, ko odkrije, da ima njen oče...več |
| 20:33 | Ime rože ( Crime, Drama, Mystery, Thriller ) Epizoda: LETO:1986, Po skrivnostni smrti v benediktinskem samostanu leta 1327 so menihi prepričani v prihod apokalipse....več |
Discovery | 19:00 |
Lovci na zaklade: Restavratorji
Nanizanka |
| 20:00 |
Lovci na zaklade
Razvedrilni |
Discovery ID | 19:00 |
Južnjaški umor: Ogroženo prijateljstvo
Nanizanka |
| 20:00 |
Poljub smrti: Cesta v pekel
Nanizanka |
Nat.Geographic | 19:00 |
Opuščene gradnje: Epska utrdba
Dokumentarni |
| 20:00 |
Katastrofa v zraku: Letalo, ki je letelo previsoko
Dokumentarni |
History Channel | 18:50 |
Skladiščne vojne: Kralj oranžnega piščanca
Dokumentarni |
| 19:10 |
Skladiščne vojne: Lego enota
Dokumentarni |
| 19:35 |
Skovano v ognju: Odrešitev
Dokumentarni |
Travel Channel | 19:00 |
Sorodne duše (duhovi): Ujeta na podstrešju
Dokumentarni |
| 20:00 |
Dosjeji preminulih: Zalezovalec
Dokumentarni |
Animal Planet | 19:00 |
Madonca, to so Irwinovi
Nanizanka |
| 20:00 |
Projekt Grizli: Medvedja najstnika
Dokumentarni |
WILD NatGeo | 18:45 |
Kače v mestu: Psihomamba
Dokumentarni |
| 19:30 |
Divje kraljestvo: Padec kraljice
Dokumentarni |
SciFi | 19:00 |
Grimm: Zakon žrtvovanja
Nanizanka |
| 20:00 |
Izgubljeno dekle: Šokantno razkritje
Nanizanka |
Fox Crime | 19:05 |
Policijska družina
Nanizanka |
| 20:05 |
Preiskovalci na delu: NCIS New Orleans
Nanizanka |
24 Kitchen | 19:05 |
Kuharski mojster doma
Izobraževalni |
| 19:35 |
Kuharski mojster doma
Izobraževalni |
| 20:00 |
Po kulinaričnih poteh Južne Afrike
Izobraževalni |
E! | 19:00 |
Klub pobega
Razvedrilni |
| 20:00 |
Klub pobega
Razvedrilni |
Fashion TV | 19:00 |
Modne destinacije: ZAE
Razvedrilni |
| 19:30 |
Modne destinacije: ZAE
Razvedrilni |
| 20:00 |
Modne novice
Razvedrilni |
Eurosport | 18:43 |
Gorsko kolesarstvo: UCI svetovni pokal, finale, pregled, Ligure
Šport |
| 19:13 |
Speedway: FIM Speedway GP, Warsaw, pregled, 2. krog
Šport |
Eurosport 2 | 19:00 |
Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 12. etapa: Martinsicuro – Fano (193Km)
Šport |
| 20:15 |
Košarka 3x3: Olimpijske kvalifiakcije, 1. dan, Debrecen
Šport |
Extreme Sports | 19:00 |
X igre - Minneapolis
Šport |
| 20:00 |
Ekstremno borbeno prvenstvo
Film |
MTV Hits | 18:00 |
Svetovni hiti
Razvedrilni |
| 20:00 |
Evropski žurerski hiti
Razvedrilni |
Arte | 18:35 |
Barve Maroka
Dokumentarni |
| 19:20 |
ARTE žurnal
Informativni |
| 19:40 |
Re: Na ledeni Natovi mejni postaji
Dokumentarni |
CNN | 19:00 |
Amanpour
Informativni |
| 20:00 |
Zvečer z Iso Soares
Informativni |
BBC World | 19:00 |
Svet danes z Maryam Moshiri
Informativni |
| 19:30 |
Svet danes z Maryam Moshiri
Informativni |
| 20:00 |
Svet danes z Maryam Moshiri
Informativni |
Cartoon Netw. | 19:00 |
Gumballov fantastični svet: Tisti
Otroški in mladinski |
| 19:10 |
Gumballov fantastični svet: Lenarjenje
Otroški in mladinski |
| 19:20 |
Lamput: Voda
Otroški in mladinski |
| 19:30 |
Bakugan: Bojevniški planet
Otroški in mladinski |
| 19:40 |
Bakugan
Otroški in mladinski |
| 19:55 |
Dajmo, najstniški velikani!
Otroški in mladinski |
| 20:05 |
Dajmo, najstniški velikani!
Otroški in mladinski |
Disney | 18:55 |
Kiff
Film |
| 19:20 |
Pošasti na delu
Nanizanka |
| 19:45 |
Pošasti na delu
Nanizanka |
JimJam | 19:04 |
Paddles: Ljubki polarni medvedek
Otroški in mladinski |
| 19:17 |
Poštar Pat posebna dostava
Otroški in mladinski |
| 19:33 |
Grisu
Otroški in mladinski |
| 19:43 |
Grisu
Otroški in mladinski |
| 19:55 |
Simon
Otroški in mladinski |
| 20:00 |
Simon
Otroški in mladinski |
| 20:05 |
A veš, koliko te imam rad
Otroški in mladinski |
Boomerang | 19:00 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 19:10 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 19:15 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 19:30 |
Muš-Muš in Muštončki
Otroški in mladinski |
| 19:40 |
Muš-Muš in Muštončki
Otroški in mladinski |
| 20:00 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
PRO7 | 19:05 |
Galileo
Informativni |
| 20:15 |
Nemški top model s Heidi Klum
Razvedrilni |
SAT1 | 19:00 |
Zdravniška praksa
Nanizanka |
| 19:45 |
SAT.1: Poročila
Informativni |
RTL | 19:05 |
Vse, kar šteje
Nadaljevanka |
| 19:40 |
Dobri časi, slabi časi
Nadaljevanka |
RTL II | 19:05 |
Berlin – dan in noč
Razvedrilni |
| 20:15 |
Odlično
Razvedrilni |
Super RTL | 19:05 |
ALVINNN!!! in veverički
Otroški in mladinski |
| 19:35 |
ALVINNN!!! in veverički
Otroški in mladinski |
| 20:00 |
ALVINNN!!! in veverički
Otroški in mladinski |
VOX | 19:00 |
Popolna večerja
Razvedrilni |
| 20:15 |
R.I.P.D. - urad za pokojnike
Film |
3 Sat | 19:00 |
Danes
Informativni |
| 19:18 |
Vreme
Informativni |
| 19:20 |
Čas za kulturo
Kulturno-umetniški |
| 20:00 |
Dnevnik
Informativni |
ZDF | 19:00 |
Danes
Informativni |
| 19:21 |
Vreme
Informativni |
| 19:25 |
Klic v sili
Nanizanka |
Kabel 1 | 18:55 |
Pozor, kontrola!
Razvedrilni |
| 20:15 |
Med morjem in garanjem: Delati kjer drugi počitnikujejo
Dokumentarni |
ARD | 18:50 |
Mladi zdravniki na preizkušnji: Ljubezenska zmeda
Nadaljevanka |
| 19:45 |
Znanje pred osmo: Človek
Izobraževalni |
| 19:50 |
Vreme pred osmo
Informativni |
| 19:55 |
Znanost pred osmo
Informativni |
| 20:00 |
Dnevnik
Informativni |
TV5 | 18:40 |
Tandem
Nanizanka |
| 20:30 |
Dnevnik programa France 2
Informativni |
Fox | 19:00 |
Na kraju zločina: Miami
Nanizanka |
| 20:00 |
Skrivnostni otok
Nanizanka |
Fox Life | 19:00 |
Novi Amsterdam
Nadaljevanka |
| 20:00 |
Specializant
Nadaljevanka |