Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 18:15 | Vem! ( kviz ) V zabavnem kvizu trije tekmovalci odgovarjajo na enostavna vprašanja. Rešitev je zmeraj črka, ki se...več |
| 18:55 | Vreme Spremljajte aktualno vremensko napoved z opozorili in zanimivimi informacijami vsak dan v sklopu informativnih...več |
| 18:57 | Dnevnik Z ogledom DNEVNIKA si vsak dan v letu zagotovite učinkovit dnevni pregled dogodkov doma in po svetu...več |
Slovenija 2 | 18:15 | Višarje ( dokumentarna oddaja ) Režija: Vrhovec Boštjan Višarje sodijo med najstarejše, najvišje ležeče in najbolj priljubljene slovenske božje poti. Ta...več |
|
| 18:50 | Videotrak Videotrak je video-glasbeni časovni pas urbanega slovenskega 'mainstreama', ki sega od popa...več |
|
PopTV | 18:00 | Po poti resnice ( Yargi II. ) Sezona: 2 Epizoda: 83 Igrajo: Kaan Urgancioglu, Pinar Deniz, Ugur Aslan, Huseyin Avni Danyal, Mehmet Yilmaz Ak Eyup od Omerja zahteva bratovo morilko v zameno za pomoč pri zaroti proti Ilgazu. Ceylin Ilgazu prizna,...več |
| 18:50 | 24UR vreme 24UR vreme je z vami vsak dan pred osrednjo informativno oddajo. Napoved je atraktivno podkrepljena z...več |
| 18:55 | 24UR 24UR je na programu vsak dan ob 18.55. Z dinamičnim pristopom, voditeljskimi pari, novimi idejami in...več |
Kanal A | 18:00 | Svet ( Svet na Kanalu A - 18:00 ) Oddaja Svet je na programu vsak delovnik od ponedeljka do petka ob 18.00 in obravnava aktualne dogodke...več |
| 18:30 | Vrhunci dirke po Italiji, 12. etapa ( Giro d'Italia ) Neizprosen kolesarski boj za rožnato majico dirke po Italiji bomo z vrhunci in odlomki dogajanja v zakulisju...več |
|
| 19:00 | Skečoholiki ( Skečoholiki II. ) Sezona: 2 Epizoda: 4 Sašo in Jernej kot drzna roparja vdreta v stanovanje, kjer pa ju preseneti malce večja količina izplena,...več |
| 19:20 | Naša mala klinika ( Naša mala klinika II. ) Sezona: 2 Epizoda: 10 Igrajo: Janez Hočevar - Rifle, Tanja Ribič Đurić, Jernej Šugman, Bojan Emeršič, Jurij Zrnec, Alenka Tetičkovič, Dario Varga, Rado Mulej, Janez Škof Režija: Branko Đurić Veso se za pultom v recepciji zelo razkomotil in po novem tam suši perilo. To gre v nos Velepičevi,...več |
TV3 Medias | 18:25 |
Dober dan, Slovenija
Razvedrilni |
| 19:00 |
7 ob 7, komentar dneva
Informativni |
| 19:15 |
Faktor
Informativni |
Planet TV | 17:58 |
Planet 18
Informativni |
|
| 18:34 |
Planet na obisku
Informativni |
| 18:53 |
Sulejman Veličastni
Nadaljevanka |
Planet 2 | 17:25 |
Kolo sreče
Razvedrilni |
| 18:37 |
Dragi sosedje
Nanizanka |
| 19:07 |
Možje s sekirami
Dokumentarni |
|
Planet Eva | 17:37 |
Moja hči
Nadaljevanka |
| 18:34 |
Zapeljivec
Nadaljevanka |
| 19:28 |
Zapeljivec
Nadaljevanka |
KINO | 17:20 | Zvezda je rojena ( Star is Born ) Igrajo: Lady Gaga , Bradley Cooper, Sam Elliott, Dave Chappelle, Anthony Ramos Režija: Bradley Cooper V romantični drami Zvezda je rojena, nagrajeni z oskarjem, Bradley Cooper in Lady Gaga združita svoja...več |
| 20:00 | Njuna družina ( Little Fockers ) Igrajo: Robert De Niro, Ben Stiller, Owen Wilson, Dustin Hoffman, Barbra Streisand Režija: Paul Weitz Greg Focker in njegova žena sta v tretjem filmu že ponosna starša dvojčkov, hčerke Samanthe in sina...več |
BRIO | 18:05 | Smrt v raju ( Death in Paradise X. ) Sezona: 10 Epizoda: 2 Igrajo: Ralf Little, Josephine Jobert, Tobi Bakare, Don Warrington, Elizabeth Bourgine Parker z ekipo tokrat preiskuje sumljivo smrt arheologa, ki je umrl med izkopom starodavnih artefaktov....več |
| 19:05 | MacGyver ( MacGyver II. ) Sezona: 2 Epizoda: 15 Igrajo: Lucas Till, George Eads, Tristin Mays, Justin Hires, Meredith Eaton Eden izmed Murdocovih morilcev privoli, da bo izročil Murdoca MacGyverju v zameno za deset milijonov...več |
OTO | 18:05 | Gabijina mačja hišica ( Gabby’s Dollhouse I. ) Sezona: 1 Epizoda: 5 Gabi dobi čisto nov mačji fotoaparat in pokliče vse mucke, da bi se slikali za gasilsko fotografijo....več |
| 18:30 | Smrkci ( Smurfs II. ) Sezona: 2 Epizoda: 5 Ko si Divji zvine gleženj, ga ostali namestijo v hiši Ata Smrka, ker ga ni doma. Divji naj bi tam okreval,...več |
| 18:45 | Mali tiger Danijel ( Daniel Tiger’s Neighborhood I. ) Sezona: 1 Epizoda: 6 Prvi šolski dan je in Danijel gre v šolo. Čeprav so tam tudi njegovi prijatelji, si Danijel želi,...več |
|
| 19:10 | Dojenčki in čarobne solzice ( Cry Babies Magic Tears V. ) Sezona: 5 Epizoda: 10 Grace vadi rojstnodnevni ples s hišnimi ljubljenčki, ko zagleda čarobni sadež, ki spremeni obliko...več |
| 19:15 | Maša in medved ( Masha and the Bear V. ) Sezona: 5 Epizoda: 10 Medo praznuje rojstni dan in marljivo pripravlja vse za rojstnodnevno zabavo. Med pripravami pa ga zaloti...več |
| 19:20 | Barbapapa: Srečna družina! ( Barbapapa: One Big Happy Family! I. ) Sezona: 1 Epizoda: 49 Dragi otroci! Pred vami je v sodobni različici risanka, ob kateri so odraščali vaši stari starši....več |
Šport TV 1 | 18:00 | Nogomet: Leipzig - Werder Bremen ponovitev |
| 20:00 | Futsal: 30. oddaja prvič |
Šport TV 2 | 17:00 | Nogomet: Maribor - Olimpija ponovitev |
| 19:00 | Nogomet: Augsburg - Stuttgart ponovitev |
Šport TV 3 | 18:00 | Ekstremni športi: 35. oddaja ponovitev |
| 18:30 | Nogomet: Vrhunci 33. kola ponovitev |
TV AS | 18:25 |
Šport na As-u
Šport |
| 20:00 |
Glasbeni ekspres
Razvedrilni |
TV Celje | 18:28 |
Oglasi
Propagandni program |
| 18:30 |
Dogodki dneva
Informativni |
| 18:50 |
Minute za kulturo
Informativni |
| 18:55 |
Viža tedna
Razvedrilni |
| 18:58 |
Oglasi
Propagandni program |
| 19:00 |
Glasbeni video spoti
Razvedrilni |
Net TV | 17:45 |
Pol dneva
Nanizanka |
| 18:30 |
Regionalno
Informativni |
| 19:00 |
Šlager parada
Razvedrilni |
Slovenija 3 | 18:00 | 21. nujna seja Odbora za zunanjo politiko in 30. nujna seja Komisije za nadzor javnih financ ( prenos ) Dnevni red seje:
1. Nakazila Ministrstva za zunanje in evropske zadeve Centru za mednarodno sodelovanje...več |
| 20:00 | 6. redna seja Komisije za narodni skupnosti ( posnetek ) Dnevni red seje:
1. Delovanje medijev za avtohtono italijansko in madžarsko narodno skupnost v Sloveniji
–...več |
TV Maribor | 18:25 | Studio Kriškraš: Eskimski zaklad Režija: Žemlja Aleš
Tok tok, kdo je doma v igluju Studia Kriškraš? Krtica Črtica in veverica Šviga! Danes se počutita...več |
| 18:57 | Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom Z ogledom DNEVNIKA si vsak dan v letu zagotovite učinkovit dnevni pregled dogodkov doma in po svetu...več |
VTV | 18:05 |
Mojca in medvedek Jaka: Zum, zum, zum
Otroški in mladinski |
| 18:45 |
Spoznajmo jih …
Kulturno-umetniški |
| 18:50 |
Videospot dneva
Razvedrilni |
| 18:55 |
Videostrani, obvestila
Propagandni program |
TV Koper | 18:00 | ''Pomlad na opernem odru'', razstava o Kseniji Vidali Režija: Stoisavljević Goran Ksenija Vidali, ena najvidnejših slovenskih opernih pevk, se je rodila 30. aprila 1913 v Trstu. Ob obletnici...več |
| 18:35 | Vreme |
| 18:40 | Primorska kronika Primorska kronika je informativna oddaja, ki ji dajejo značaj aktualnost, verodostojnost in regionalnost....več |
| 19:00 | Tuttoggi I Telegiornale.
Poročila. |
| 19:25 | Tg sport Notiziario sportivo quotidiano.
Dnevna športna oddaja. |
Hrvaška 1 | 18:10 |
Zasledovanje
Razvedrilni |
| 19:00 |
Dnevnik 2, šport, vreme
Informativni |
Hrvaška 2 | 18:11 |
Globalna Hrvaška TV
Informativni |
| 18:53 |
Poštarji: Tomislav Kovačević
Dokumentarni |
| 19:20 |
Hit dneva
Razvedrilni |
| 19:26 |
Po Evropi z Bettany Hughes: Od Pariza do Rima
Nanizanka |
RTL televizija | 17:45 |
Večerja za 5
Izobraževalni |
| 19:00 |
RTL Danes
Informativni |
Srbija SAT | 18:25 |
Sestavljanka
Razvedrilni |
| 18:55 |
Srbija na zvezi
Informativni |
BKTV | 18:00 |
Report
Dokumentarni |
| 18:30 |
Občinski informator
Informativni |
| 19:00 |
Hrana in vino
Izobraževalni |
Črna Gora | 18:10 |
Cestna vožnja
Razvedrilni |
| 18:45 |
Ekovizija
Dokumentarni |
| 19:10 |
Otroški program
Otroški in mladinski |
| 19:25 |
Novice o umetnosti
Informativni |
BN SAT | 18:00 |
Danes v Republiki Srbski
Informativni |
| 18:30 |
Odrešitev
Nadaljevanka |
DMSAT | 18:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
| 19:00 |
Marketing
Informativni |
| 19:10 |
Estradne novice
Razvedrilni |
| 19:20 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
Avstrija 1 | 17:55 |
Pametnih 10: Kviz z desetimi možnostmi
Razvedrilni |
| 18:45 |
Kviz Q1: Namig je napačen
Razvedrilni |
Avstrija 2 | 17:30 |
Studio 2
Informativni |
| 18:30 |
Južna tirolska danes
Informativni |
| 18:51 |
Informacije in nasveti
Informativni |
| 18:57 |
Zvezna dežela danes
Informativni |
| 19:00 |
Država danes
Informativni |
RAI 1 | 17:05 |
Življenje v živo
Razvedrilni |
| 18:45 |
Dediščina
Razvedrilni |
RAI 2 | 18:15 |
Poročila
Informativni |
| 18:35 |
Rai Šport - Večerne novice
Informativni |
| 19:00 |
Preiskovalci na delu: NCIS
Nanizanka |
RAI 3 | 16:10 |
Geo
Dokumentarni |
| 19:00 |
Poročila
Informativni |
HBO | 18:21 |
Dalíland
Film |
| 20:01 |
Moj mož
Film |
HBO 2 | 18:01 |
Vem, kako dihaš
Nadaljevanka |
| 19:01 |
Prevzgoja Molly Singer
Film |
HBO 3 | 17:27 |
Kriza
Film |
| 19:27 |
Banshee
Nadaljevanka |
Cinemax | 18:02 |
Višja sila
Film |
| 20:01 |
Ognjemet
Film |
Cinemax 2 | 17:10 |
Reality
Film |
| 18:35 |
Narkoza
Film |
Fox Movies | 17:45 |
Čas deklištva
Film |
| 20:10 |
Flash
Nanizanka |
Pickbox | 18:03 | Hotel na plaži ( Crime, Drama ) Epizoda: S02 E08 LETO:2023, Rebecka poskuša dokazati, da je nedolžna. Lilja čuti olajšanje zaradi Jensovega očitnega...več |
| 18:58 | Ime mi je Emily ( Drama ) Epizoda: LETO:2015, Uporniška najstnica Irka Emily pobegne iz rejniške družine, ko odkrije, da ima njen oče...več |
Discovery | 18:00 |
Kako jim uspe?
Dokumentarni |
| 18:30 |
Kako je narejeno: Steklena volna/lesene race/avtomat za žvečilke/izpušni sistemi
Dokumentarni |
| 19:00 |
Lovci na zaklade: Restavratorji
Nanizanka |
Discovery ID | 18:00 |
Južnjaški umor: Sočutna duša
Nanizanka |
| 19:00 |
Južnjaški umor: Ogroženo prijateljstvo
Nanizanka |
Nat.Geographic | 18:00 |
Prva pomoč za avtomobile: Hillman Imp
Dokumentarni |
| 19:00 |
Opuščene gradnje: Epska utrdba
Dokumentarni |
History Channel | 18:10 |
Starodavni vesoljci: Deset najboljših skrivnosti globin
Nanizanka |
| 18:50 |
Skladiščne vojne: Kralj oranžnega piščanca
Dokumentarni |
| 19:10 |
Skladiščne vojne: Lego enota
Dokumentarni |
Travel Channel | 18:00 |
Skrivnostna odprava
Dokumentarni |
| 19:00 |
Sorodne duše (duhovi): Ujeta na podstrešju
Dokumentarni |
Animal Planet | 18:00 |
Živalsko dobra domovanja: Prenova zavetišča
Nanizanka |
| 19:00 |
Madonca, to so Irwinovi
Nanizanka |
WILD NatGeo | 18:00 |
Kače v mestu: Plazenje
Dokumentarni |
| 18:45 |
Kače v mestu: Psihomamba
Dokumentarni |
SciFi | 18:00 |
Grimm: Pripadnost
Nanizanka |
| 19:00 |
Grimm: Zakon žrtvovanja
Nanizanka |
Fox Crime | 18:10 |
Policijska družina
Nanizanka |
| 19:05 |
Policijska družina
Nanizanka |
24 Kitchen | 18:05 |
Hitre jedi z Miljuschko: Hrustljava kumara in kozice
Izobraževalni |
| 18:30 |
Hitre jedi z Miljuschko: Grahova enolončnica in jagode
Izobraževalni |
| 19:05 |
Kuharski mojster doma
Izobraževalni |
E! | 18:00 |
Vojna zvezdniških potegavščin
Razvedrilni |
| 19:00 |
Klub pobega
Razvedrilni |
Fashion TV | 18:00 |
Moda iz Kitajske
Razvedrilni |
| 18:30 |
Moda iz Kitajske
Razvedrilni |
| 19:00 |
Modne destinacije: ZAE
Razvedrilni |
Eurosport | 17:43 |
Kolesarstvo (Ž): Dirka po Burgosu, vrhunci, 1. etapa: Villagonzalo Pedernales – Burgos (123Km)
Šport |
| 18:43 |
Gorsko kolesarstvo: UCI svetovni pokal, finale, pregled, Ligure
Šport |
| 19:13 |
Speedway: FIM Speedway GP, Warsaw, pregled, 2. krog
Šport |
Eurosport 2 | 17:03 |
Tenis (M): Polfinale, Roland-Garros 2023, posamezno
Šport |
| 19:00 |
Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 12. etapa: Martinsicuro – Fano (193Km)
Šport |
Extreme Sports | 18:00 |
Pro Bull Riders
Šport |
| 19:00 |
X igre - Minneapolis
Šport |
MTV Hits | 18:00 |
Svetovni hiti
Razvedrilni |
| 20:00 |
Evropski žurerski hiti
Razvedrilni |
Arte | 17:50 |
Barve Maroka: Zelena
Nanizanka |
| 18:35 |
Barve Maroka
Dokumentarni |
| 19:20 |
ARTE žurnal
Informativni |
CNN | 18:00 |
En svet z Zain Asher in Bianno Golodrygo
Informativni |
| 19:00 |
Amanpour
Informativni |
BBC World | 18:00 |
Preverjeno
Informativni |
| 18:30 |
Afrika
Informativni |
| 19:00 |
Svet danes z Maryam Moshiri
Informativni |
Cartoon Netw. | 18:20 |
Gumballov fantastični svet: Zguba
Otroški in mladinski |
| 18:30 |
Gumballov fantastični svet: Kletka
Otroški in mladinski |
| 18:45 |
Gumballov fantastični svet: Tekmec
Otroški in mladinski |
| 19:00 |
Gumballov fantastični svet: Tisti
Otroški in mladinski |
| 19:10 |
Gumballov fantastični svet: Lenarjenje
Otroški in mladinski |
| 19:20 |
Lamput: Voda
Otroški in mladinski |
Disney | 18:06 |
Pretty, Frankie in Scary
Nanizanka |
| 18:30 |
Kiff
Film |
| 18:55 |
Kiff
Film |
| 19:20 |
Pošasti na delu
Nanizanka |
JimJam | 18:24 |
Bobi in Pika
Otroški in mladinski |
| 18:29 |
Bobi in Pika
Otroški in mladinski |
| 18:34 |
Bobi in Pika
Otroški in mladinski |
| 18:40 |
Zajček Bing
Otroški in mladinski |
| 18:47 |
Zajček Bing
Otroški in mladinski |
| 18:54 |
Zajček Bing
Otroški in mladinski |
| 19:04 |
Paddles: Ljubki polarni medvedek
Otroški in mladinski |
| 19:17 |
Poštar Pat posebna dostava
Otroški in mladinski |
Boomerang | 18:25 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 18:35 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 18:40 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 18:55 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 19:00 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 19:10 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 19:15 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
PRO7 | 18:10 |
Simpsonovi
Nanizanka |
| 18:40 |
Simpsonovi
Nanizanka |
| 19:05 |
Galileo
Informativni |
SAT1 | 18:00 |
Klic v sili
Dokumentarni |
| 19:00 |
Zdravniška praksa
Nanizanka |
RTL | 18:00 |
Eksplozivno: Magazin
Informativni |
| 18:30 |
Ekskluzivno: Zvezdniški magazin
Razvedrilni |
| 18:45 |
Aktualno
Informativni |
| 19:03 |
Vreme
Informativni |
| 19:04 |
Vse o podnebju
Informativni |
| 19:05 |
Vse, kar šteje
Nadaljevanka |
RTL II | 18:05 |
Köln 50667
Razvedrilni |
| 19:05 |
Berlin – dan in noč
Razvedrilni |
Super RTL | 18:25 |
Spuži Kvadratnik
Otroški in mladinski |
| 18:40 |
Gromka hiša: Nova služba
Otroški in mladinski |
| 18:50 |
Gromka hiša: Razstavni pes
Otroški in mladinski |
| 19:05 |
ALVINNN!!! in veverički
Otroški in mladinski |
VOX | 18:00 |
Prvi zmenek: Miza za dva
Razvedrilni |
| 19:00 |
Popolna večerja
Razvedrilni |
3 Sat | 17:35 |
Divja Švica
Film |
| 18:30 |
Nano, svet v prihodnosti
Informativni |
| 19:00 |
Danes
Informativni |
| 19:18 |
Vreme
Informativni |
| 19:20 |
Čas za kulturo
Kulturno-umetniški |
ZDF | 18:10 |
Preiskovalna enota Stuttgart
Nanizanka |
| 19:00 |
Danes
Informativni |
| 19:21 |
Vreme
Informativni |
| 19:25 |
Klic v sili
Nanizanka |
Kabel 1 | 17:55 |
Moja restavracija, tvoja restavracija: "Campus Garden", Heilbronn
Dokumentarni |
| 18:55 |
Pozor, kontrola!
Razvedrilni |
ARD | 18:00 |
Zasledovanje
Razvedrilni |
| 18:50 |
Mladi zdravniki na preizkušnji: Ljubezenska zmeda
Nadaljevanka |
TV5 | 18:28 |
Gost
Informativni |
| 18:40 |
Tandem
Nanizanka |
Fox | 18:05 |
Škorpijon
Nanizanka |
| 19:00 |
Na kraju zločina: Miami
Nanizanka |
Fox Life | 18:00 |
Soseska
Nadaljevanka |
| 18:35 |
Soseska
Nadaljevanka |
| 19:00 |
Novi Amsterdam
Nadaljevanka |